in

8-latka przyniosła do szpitala torbę pełną gotówki – Powód poruszy Cię do łez!

Addie Bryan urodziła się z rzadkim schorzeniem zespołem Larsena, charakteryzującym się nieprawidłowościami rozwojowymi kości.

Addie urodziła się z odwróconymi stopami. Gdy miała zaledwie 5 dni przeszła pierwszy zabieg. Odtąd jej życie było pasmem operacji i rehabilitacji. Ale Addie nie narzeka. Wręcz przeciwnie. Jej rodziców nie stać było na drogie i kosztowne protezy, operacje i zabiegi. Ale w szpitalu Texas Scottish Rite otrzymała profesjonalną i bezpłatna pomoc, o jakiej nie mogła marzyć.

„Kiedy się urodziła, jej kolana były do ​​tyłu, miała dysplazję stawu biodrowego i stopę „maczugi”, nie wiedzieliśmy, czy kiedykolwiek będzie chodzić, czy kiedykolwiek pobiegnie.”
Dzięki lekarzom i innym cudownym pracownikom w szpitala, Addie może teraz chodzić, biegać, skakać i robić o wiele więcej! I choć nie może zginać kolan, ona żyje jak normalne dziecko.”

Addie jednak miała marzenie. Pragnęła spłacić swój dług wobec szpitala.

Gdy Addie miała skończyć 8 lat, zapragnęła dużego prezentu, ale nie dla siebie. Chciała zebrac 8 000 dolarów na szpital, by mógł dalej leczyć i pomagać dzieciom takim jak ona.

Wtedy ta młoda dama zrobiła plakat i stanęła na ruchliwym rogu ulicy w pobliżu jej domu w Rockwell w Teksasie. Addie zaczęła zbierać datki, aby inne dzieci w szpitalu mogły dostać protezy lub odlewy, które pomogłyby im wstać!
 

Jej wytrwałość i ciężka praca opłaciły się. Doniesienia medialne o jej historii rozeszły się po całym świecie. Kampania nadziei i życzliwości przyniosła 19 500 $.
 
Ale na tym się nie skończyła.
 
Anonimowy filantrop usłyszał o historii Addie i napisał list do szpitala. Poruszyły go zdjęcia małej Addie, która jako małe dziecko, musiała stawić czoła ogromnym trudnościom, cierpieniu i bólowi. Wypisał czek na sumę 50 000 $ i dołączył list w imieniu Addie, zwiększając sumę zebranych przez nią środków do 70 000 $.
 

Dla szpitala, który w dużej mierze utrzymuje się z datków to było ogromne wsparcie, które otworzyło wiele szans dla dzieci.
 
To, co Addie zrobiła dla szpitala jest niesamowite, a ona jest piękną duszą o słodkim serduszku.