in

Adam Małysz złapał koronawirusa. Opublikował ważny apel do swoich fanów – aż ciężko w to uwierzyć!

Adam Małysz przekazał w ostatnim czasie smutne wieści Polakom. Okazuje się, że sławny skoczek ma koronawirusa. O swojej chorobie poinformował osobiście na Instagramie i Facebooku, zachęcając innych do dbania o siebie.

Tłumaczy w swoim poście, że miał do czynienia z osobą chorą, więc postanowił wykonać test na COVID-19. Wynik był pozytywny.

Adam Małysz apeluje

W mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość o tym, że Adam Małysz jest zakażony koronawirusem. Skoczek osobiście napisał do swoich fanów:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pozostanie w domu nie musi być nudne. Może nawet skłonić nas do pewnych decyzji, na które normalnie byśmy się nie zdecydowali, ze względu na brak czasu. Ja postanowiłem efektywnie wykorzystać fakt, że musieliśmy pozostać w domu i zacząłem uczyć się języka angielskiego. Wcześniej porozumiewałem się na świecie raczej w języku niemieckim. Znałem kilka zwrotów po angielsku, ale zazwyczaj brakowało mi czasu, żeby się doszkolić. Dzięki https://www.fluentbe.com było to możliwe i może stać się możliwe również dla was. Nawet, gdy już powoli wracamy do normalności i znów zaczyna brakować czasu, ja dalej znajduję chwilę na lekcję, a żeby się uczyć, nie muszę nawet wychodzić z domu ! @fluentbecom to Szkoła Językowa Online, która oferuje naukę NA ŻYWO z lektorem. Jeżeli chcecie rozpocząć naukę lub opanować język do perfekcji, to szczerze polecam wam skorzystanie z usług Fluentbe 😊 . . . #fluentbe#angielski#jezykangielski#language#english#englishlesson#online#freetime#learn#goodchoice

Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)

,,Witajcie kochani.

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.

Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.

Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.”

Adam Małysz niestety miał w ostatnim czasie do czynienia z całą polską kadrą skoczków, w tym między innymi z Kamilem Stochem. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy którykolwiek z nich jest zakażony koronawirusem. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że każdemu z nich zostaną zrobione testy.

Mamy nadzieję, że wyniki okażą się być negatywne!

Źródło: sport.radiozet.pl