fot. insta/sirkeiranlee
in

Był w łóżku z ponad 4. tys. kobiet. Jest wspierany przez żonę, której to nie przeszkadza

Adam Diks to znana postać w branży filmów dla dorosłych. W trakcie swojej kariery, pracował z ponad czterema tysiącami kobiet, a jego popularność stale wzrasta.

W najnowszym wywiadzie, Adam Diks opowiedział o swojej karierze i życiu prywatnym. Odnosząc się do swojej pracy, podkreślił, że bycie gwiazdą filmów dla dorosłych wymaga ciężkiej pracy i poświęcenia. Jak wygląda jego relacja z żoną? Czy to, że spał z ponad 4 tys. kobiet, coś zmieniło w ich życiu małżeńskim?

Nietypowa relacja z żoną

Adam Diks, znany jako Keiran Lee wyznał, że jego życie prywatne jest bardzo ważne dla niego, mimo że pracuje w branży, która często bywa kontrowersyjna. Zdradził, że ma żonę, z którą jest szczęśliwie zamężny od wielu lat. Zaznaczył, że relacje z żoną są dla niego bardzo ważne i stara się, aby jego praca nie wpływała negatywnie na ich związek.

„Jestem jak otwarta księga. Kiedy biorę prysznic, a dziewczyny do mnie piszą, moja żona czyta te wiadomości i odpowiada na nie, wysyłając uśmiechniętą emotikonę” – tłumaczy mężczyzna.

Żona mężczyzny, Kirsten Price, pracuje w tej samej branży. To znana aktorka i producentka filmów dla dorosłych, która odnosi wiele sukcesów. Razem z Adamem mają syna i są szczęśliwą parą.

„Nie muszę zasłaniać przed żoną ekranu telefonu ani go blokować. Czy potrzebuję zdradzać? Mam piękną żonę” – przyznał Diks w wywiadzie.

Mężczyzna zarabia każdego dnia około 3100 funtów, czyli prawie 17 tys. zł. Jego penis jest ubezpieczony na kwotę miliona dolarów.

„Zasadniczo jedynym sposobem, w jaki mogę otrzymać odszkodowanie, jest złamanie go na planie lub udział w jakimś dziwnym wypadku” – zwierza się aktor.

źródło: RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/dailystar.co.uk