in

Monitoring przed domem zarejestrował, co robi syn sąsiadów z ich kotem. Tego się nie spodziewali.

Ace jest wyjątkowym kotem. Nie tylko przez swój wygląd, ale także charakter. Jego właściciele uratowali mu życie zabierając go prosto z ulicy. Niestety kot nie był całkowicie zdrowy i w wyniku infekcji stracił jedno oko.

Mimo wszystko Ace był radosnym i pełnym życia kotem. Jednak niektórzy ludzie przez to odczuwali do niego niechęć i strach. Szczególnie bały się go dzieci. Na szczęście, nie wszystkie dzieci myślą tak samo.

Poznajcie kota Ace
„Nasz kotek nie ma jednego oka, ale nawet na chwilę go to nie zwolniło. Cieszy się życiem tak samo jak kiedyś.”

„Niestety, niektórzy ludzie sądzą, że wygląda dość przerażająco. Boją się go zwłaszcza dzieci. Ostatnio okazało się jednak, że nie wszyscy oceniają po pozorach” – powiedziała Norma Maikovich, właścicielka kotka.

Domowy monitoring
Ace bardzo polubił spędzanie wolnego czasu na ganku przed swoim domem. Właściciele dla bezpieczeństwa kota zainstalowali tam kamerę, która nagrywa jego poczynania. Nie sądziła, że uda jej się zobaczyć na filmie najbardziej uroczą rzecz w swoim życiu.

Nowy przyjaciel
Kiedy Norma przeglądała monitoring zauważyła coś niezwykłego. Zobaczyła, że pewien chłopiec codziennie odwiedza Ace i spędza z nim trochę czasu. W tym czasie okazuje mu czułość, głaszcze go i rozmawia z nim.
„Jak widać nie wszystkie dzieci uważają, że nasz Ace jest przerażający” – wyznała Norma Maikovich.

Wrzuciła nagranie do internetu
Właścicielka kota wrzuciła jedno ze spotkań do sieci. Nagranie szybko zdobyło ogromną popularność. Filmik można obejrzeć poniżej:

Codzienne spotkania chłopca z kotem
Właściciele kota byli poruszeni tym, jak chłopiec zajmował się ich pupilem. Okazało się, że Ace zyskał prawdziwego przyjaciela, który pokochał go za to, jaki jest.
„Ace bardzo kocha tego chłopca, zresztą z wzajemnością. Ten widok roztopił nasze serca. Gdy tylko Ace zobaczy swojego przyjaciela, od razu do niego biegnie. Więź jaka ich łączy jest niesamowita” – opowiada Norma.

„Powiedziałam chłopcu, że zawsze jest mile widziany w naszym domu. W końcu przyjaciele naszego kota, są też naszymi przyjaciółmi.”
Nie każdy ma tak otwarte serce
„Niektóry ludzie nadal unikają naszego kota, tylko dlatego, że wygląda inaczej. To bardzo smutne – może i Ace nie ma jednego oka, ale to nie znaczy, że jest gorszy. On kocha tak samo i w niczym nie różni się od innych kotów. Nie wyobrażamy sobie świata bez niego. Jest naprawdę wspaniałym zwierzakiem” – dodała właścicielka kota.