in

Najsłynniejsze siostry syjamskie skończyły już 27 lat i musiały podjąć ważną życiową decyzję.

Bliźniaczki Abby i Brittany Hensel zostawiły ważny ślad w historii medycyny – ich przypadek można nazwać prawdziwym cudem. Stały się jednymi z niewielu syjamskich bliźniąt, które nie tylko przeżyły ciążę, ale urodziły się zdrowe i osiągnęły dorosłość bez żadnych poważnych powikłań.

Dziewczęta niedawno świętowały swoje 27 urodziny i postanowiły ujawnić światu kilka interesujących wiadomości. Wpłyną one nie tylko na nie, ale także na innych.

Ludzie z całego świata są zafascynowani tym, jak to wyjątkowe rodzeństwo ze sobą dorastało, w jednym ciele z dwiema głowami. Ten typ bliźniaków występuje bardzo rzadko i jest znany jako Policefalia. Obie dziewczynki mają własny zestaw organów górnych, więc ich jedno ciało zawiera dwa żołądki, dwa serca i cztery płuca. Ale dzielą swoją niższą połowę, więc mają tylko jeden układ rozrodczy.

Każda z nich kontroluje połowę swoich kończyn.

Dziewczynki musiały przeżyć wiele trudów w nauce chodzenia, a co dopiero biegania, czesania włosów czy robienia wielu rzeczy, które my przyjmujemy za pewnik – Od ukończenia studiów mogą nawet prowadzić samochód!

Świat patrzył, jak rodzeństwo pnie się góry.
Dziewczynki pojawiły się w znanym talk-show „Oprah Winfrey Show”, a także wystąpiły w filmie dokumentalnym pt. „Do życia”. Miały nawet swój własny serial telewizyjny!
 
Po ukończeniu uniwersytetu w Betel, podekscytowane bliźniaczki ogłosiły, że zostaną nauczycielkami i będą mieć pozytywny wpływ na innych.
Chcą uczyć matematyki i uważają, że ich wyjątkowość zaangażuje dzieci do nauki i udowodni, że mimo wszelkich przeciwności losu, można zrealizować swoje marzenia.

Gratulacje dla tych odważnych i ambitnych kobiet, które rozpoczynają swoją karierę zawodową. Ich uczniowie mogą uważać się za szczęśliwców, bo będą miały tak wyjątkowe nauczycielki i wzory do naśladowania.