in

9 najdziwniejszych rzeczy, które nagle stały się bestsellerami.

Powstaje wiele produktów, które wydają się na pierwszy rzut oka bezużyteczne – wygląd i przeznaczenie powodują zdziwienie: „Czy naprawdę jest ktoś, kto to kupuje”? Okazuje się, że tak i to bardzo chętnie.

Oto 9 najdziwniejszych rzeczy, które są popularne wśród konsumentów.

Specjalny materac z otworem na rękę
Jeśli lubisz spać na dłoni mężczyzny, to wiesz, jak szybko jego ręka staje się odrętwiała. Aby wyeliminować ten pojawiający się dyskomfort, opracowaliśmy specjalny materac z otworem na wysokości ramion. Wkładając w to rękę, możesz spać spokojnie i nie martwić się o nic.

Poduszka do spania w dowolnej pozycji
Pomimo tego, że poduszka swoim wyglądem przypomina muszlę klozetową, jest bardzo wygodna w użyciu. Dzięki specjalnej ramie, szyja jest podtrzymywana podczas snu, a dzięki istniejącej dziurze zapewnione jest normalne oddychanie w głębokiej fazie snu.

Opaska na oko
Czy kiedykolwiek kichnąłeś podczas nakładania tuszu do rzęs? Za pomocą takiej łatki można rozwiązać problem rozmazywania się cieni.

Pisuar żeński
Specjalne urządzenie, które pozwala kobietom oddawać mocz bez kucania. Jest wygodny do użycia podczas podróży, jeśli w pobliżu nie ma toalet lub nie chcesz siedzieć na brudnej toalecie. Wynalazek cieszy się dużym zainteresowaniem, sprzedano już ponad 5 milionów takich gadżetów.

Podkładka na piętę
To, co pierwotnie zostało wymyślone jako ochrona pięty podczas jazdy samochodem i nazywało się „auto-pięta”, z czasem przekształciło się w przemysł modowy. Teraz w Internecie możesz wybrać wiele opcji dekorowania butów na obcasach.

Buty naklejki
Dzięki tym naklejkom możesz chodzić boso w dowolnym miejscu. Stopy będą chronione przed brudem i gorącymi powierzchniami. Stopy się nie poślizgną. Naklejki są wodoodporne, wygodnie jest spacerować po plaży i pływać.

 
Stanik hamak
Użytkownicy sieci społecznościowych kilka lat temu nazwali ten wynalazek geniuszem. Dwustronny ręcznik do dużych piersi przypominający stanik. Skóra pod biustem nie poci się, ubrania się nie zamoczą, piersi nie przylegają i nie uciskają żadne paski.

 
Poduszka z ustami
Ten przedmiot do spania jest bardzo popularny wśród nastolatków i młodzieży. Jeśli nadal nie wiesz, jak się całować, to dzięki tej poduszce możesz stać się po prostu profesjonalistą w tej kwestii.

 
„Ślady wielbłąda” na damskiej bieliźnie
Ten problem występuje podczas noszenia obcisłych spodni lub bielizny. Za pomocą specjalnej uszczelki możesz rozwiązać ten problem.