in ,

9 autystycznych uczniów daje z siebie wszystko pozostawiając publiczność z oczami mokrymi od łez.

Lista wszystkich utalentowanych grup tanecznych, które rywalizują o najwyższą wygraną programach telewizyjnych wydaje się nie mieć końca.

Dlatego potrzeba czegoś więcej niż wymyślnych kroków, aby zaimponować sędziom, którzy widzieli już wszystko.

Do programu The Greatest Dancer, który emitowany jest w BBC, zgłosiła się grupa taneczna AWA, znana również pod nazwą Autyzm. Poczekaj, aż zobaczysz powód, dla którego tłum wynagrodził ich występ owacjami na stojąco.


 
Zasady programu The Greatest Dancer nieco różnią się od innych programów. Tancerze w każdym wieku i dowolnym stylu rywalizują ze sobą, aby wygrać szansę na występ na Strictly Come Dancing. Oczywiście, nagroda w wysokości 50 000 funtów na koniec to dodatkowy motywacja! Grupa Autism With Attitude wystąpiła w czwartym odcinku serii.


  
W tym programie wszystko jest w rękach publiczności. Jeśli 75 procent z niej jest pod wrażeniem występu, mogą otworzyć tancerzom portal do przejścia do następnego etapu konkursu.

To show widziało już wszystko, od baletu, jazzu po dyskotekę i współczesny taniec uliczny. To, czego dotąd nie widziało, to grupa dzieci z autyzmem, które dają z siebie wszystko, aby zobaczyć, jak lustro otwiera drogę do spełnienia ich marzeń.
 

 
Mama jednego z tancerzy powiedziała:
 
„Po prostu chcą udowodnić wszystkim, że bez względu na ograniczenia, możesz osiągnąć wszystko.”
 
Nie trwało długo, zanim publiczność zdała sobie sprawę, że mama ma zawsze rację! AWA zaskoczyła publiczność swoimi umiejętnościami hip-hopowymi i otrzymała owacje na stojąco! Kiedy lustro otworzyło się i przeniosło grupę do następnej rundy, tancerze znaleźli się o krok bliżej do spełnienia swoich marzeń.