in

89-latka przeznaczyła pieniądze z emerytury na podróże po świecie. Historia jej życia brzmi jak bajka!

Historia Eleny Yerkhovej pokazuje, że wiek nie gra roli, jeśli ma się prawdziwe marzenia. Liczy się tylko to, co mamy w sercu i do czego dążymy przez całe swoje życie. Sami tak często się ograniczamy, a Elena jest najlepszym dowodem na to, że ograniczenia istnieją tylko i wyłącznie w naszej głowie.

89-latka zwiedza świat

Ta kobieta stała się prawdziwą gwiazdą w sieci w wieku 89 lat! Jak to się stało? Wszystko zaczęło się od tego, gdy w 2016 roku młoda podróżniczka Ekaterina Papina spotkała na swej drodze Elenę i zachwyciła się jej pogodą ducha.


Staruszka marzyła o tym, aby przeznaczyć pieniądze z emerytury na podróże po całym świecie.


Ekaterina uznała, że dobrze będzie, jak Elena założy konto na Instagramie i Facebooku i tam będzie dzielić się swoimi zdjęciami z podróży, bo może stać się to inspiracją dla każdego!


Tak też zrobiła. Strona Baby Leny szybko zyskała popularność w sieci. Dziś ma niewiarygodną liczbę fanów.

Baba Lena była już m.in. w Wietnamie, Tajlandii, Polsce czy Niemczech. Kobieta w podróż zawsze zabiera ze sobą plecak i laskę.


Niestety w styczniu 2019 roku kobieta zmarła w wieku 92 lat. Jedno jest pewne – spełniła swoje marzenia i tym samym pokazała każdemu, że najważniejsze jest, by robić to, co się kocha!


 


Podziel się tą inspirującą historią życia ze znajomymi!