in

16-latka zgodziła się uciec z domu pod namową mężczyzny. Prawdę o nich odkryto po 85 latach związku.

Niektórzy przestali już dawno wierzyć w istnienie czegoś takiego jak ,,miłość od pierwszego wejrzenia”, jednak może się okazać, że nie mają racji. Faustin Jacint i Estefani Rodriguez są najlepszym dowodem na to, że takie uczucie może się zdarzyć. I trwać na zawsze. Ich historia jest niezwykła, jak z filmu.

Oboje mieszkali w niewielkiej miejscowości w Meksyku, Villa del Carbon. Faustino nie miał wątpliwości, co do tego, że ta kobieta jest mu przeznaczona. Miała zaledwie 16 lat, kiedy doszedł do takiego wniosku. Estefani nie ufała jeszcze wtedy zakochanemu w niej mężczyźnie. Jednak nie minął tydzień, a wszystko wywróciło się do góry nogami!

Rok 1932 był dla nich wyjątkowym. Spotykali się codziennie, aż w końcu razem uciekli, aby wziąć ślub!

Nie mieli jednak wystarczająco funduszy na to, aby zorganizować wesele. Wzięli ślub cywilny. Nikt nie wierzył w to, że ich miłość przetrwa, a obie rodziny poczuły się urażone przez ucieczkę młodych. Nie potrafili im tego wybaczyć i zrozumieć ich miłości.

Małżonkowie jednak są już ze sobą 85 lat!

Oboje mają już ponad 100 lat, jednak zdrowie nadal im dopisuje. Zostali spytani o to, jak udało im się utrzymać związek przez tak długi czas. Odpowiedzieli, że po prostu nawzajem się szanują.
 
Faustino i Estefania mają teraz własną rodzinę. I jest to rodzina naprawdę liczna! Zobaczcie ją na poniższym zdjęciu.
 

 
Łącznie mają 15 dzieci (niestety 4 z nich zmarła), 68 wnuków, 114 prawnuków i 21 praprawnuków!
 
Koniecznie zerknijcie na reportaż dotyczący ich związku. Co prawda jest w języku hiszpańskim, ale myślimy, że jest w miarę zrozumiały nawet bez tłumaczenia słów.
 

 
Taka miłość nie zdarza się często. Dlatego tym bardziej zdecydowanie jest wzorem do naśladowania dla wszystkich par.