fot. youtube/ Poke My Heart
in

80-latka decyduje się zjechać z wodnej zjeżdżalni. To zabawne nagranie dowodzi, że wiek to tylko liczba.

Mówi się, że młodość to stan umysłu. I jest w tym dużo prawdy. Kto powiedział, że starsze osoby nie mogą być zwariowane i szalone?

W internecie pojawiają się filmy przedstawiające ludzi w podeszłym wieku, którzy rzucają wyzwanie czasowi i wbrew wiekowi kontynuują czynności, które kochają. Od tańca w czasie burzy po jazdę na rolkach, ludzie wszędzie udowadniają, że wiek naprawdę jest tylko liczbą – tak jak kobieta z poniższego materiału. W wieku 80 lat postanowiła pokonać tę niesamowitą zjeżdżalnię.

Kiedy jest lato, nie ma nic bardziej orzeźwiającego niż basen. Ta babcia była gotowa na kąpiel, ale zamiast po prostu popływać zdecydowała się na trochę szaleństwa! Wspięła się na szczyt zjeżdżalni ze swoją wnuczką. Dziewczyna wręczyła Nanie kamerę, dzięki czemu mogła nakręcić film. Cieszymy się, że to zrobiła!

W chwili, gdy 80-latka sunie w dół z pędem wody, możesz niemal poczuć emocje jakie jej towarzyszą. To mieszanka podniecenia, nerwów i strachu i może potajemne pytanie samą siebie – Boże dlaczego to robię?

Obejrzyj krótką przejażdżką pełną emocji, krzyków i bezcennych wyrazów twarzy! Kto powiedział, że zjeżdżalnie są tylko dla dzieci?