in

Matka wrzuciła swoje 8-miesięczne dziecko do wody. Brutalne nagranie rozpętało burzę w sieci.

Nagranie, które ostatnio pojawiło się w sieci, wzbudziło wiele emocji wśród internautów. Większość jest zdania, że to, co zaszło, nie powinno mieć miejsca – to robienie dziecku krzywdy. O czym mowa?

Któregoś razu na basenie Krysta Meyer, mama małego Oliwera, wrzuciła swoje dziecko do basenu. Według niej jest to szybka nauka pływania, jednak niektórzy mają inne zdanie na ten temat.

Wystarczy obejrzeć to wideo, aby się przekonać, jak bardzo było to brutalne. Kobieta jednak nie żałuje tego, co zrobiła – podkreśla, że była to najlepsza decyzja w jej życiu.

Takiej metody nauki pływania jeszcze nie widzieliśmy. Z pewnością nie jesteśmy jedyni. W sieci z powodu tego nagrania rozpętała się prawdziwa burza – są tacy, którzy popierają tego typu styl wychowania, jednak większości nie jest do śmiechu, patrząc, w jak brutalny sposób dziecko zostało wrzucone do wody.

Nauka, którą preferuje ta kobieta, ma nawet swoją nazwę – Infant Swimming Resource. To szybkie oswajanie dziecka z wodą.

Co na tą metodę powiedzą lekarze? Nie mają oni wątpliwości co do tego, że może mieć ona bardzo przykre konsekwencje. W wyniku tak brutalnego wylądowania w basenie, dziecko może zakrztusić się wodą, co z kolei może prowadzić do niedotlenienia mózgu czy zapalenia płuc.

Dziecko wrzucane do wody ma zaledwie 8 miesięcy…

Jego matka napisała na swoją obronę to, że wychowała w ten sposób drugie swoje dziecko, co przyczyniło się do tego, że dzisiaj świetnie pływa i nie boi się kontaktu z wodą.

Obejrzyjcie nagranie poniżej:

@mom.of.2.boyss

Since tiktok wanted to remove this for violating guidelines. 😒 please do your research before reporting or removing

♬ original sound – mom.of.2.boyss


Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: supermamy.papilot.pl