in

8 przerażających zdjęć znanych kobiet przed i po operacji plastycznej, która zrujnowała im urodę.

Za pomocą chirurgii plastycznej wielu próbuje ukryć pewne niedociągnięcia urody, aby stać się piękniejszym i młodszym. Ale kiedy chcesz tego, co najlepsze, czasem okazuje się to po prostu katastrofalne w skutkach. Dziewczyny podejmują ogromne ryzyko, aby stać się „pięknymi”. Często operacje plastyczne powodują nieodwracalne konsekwencje.

Przedstawiamy Wam prawdopodobnie najgorsze konsekwencje „chirurgii plastycznej”.

Jocelyn Wildenstein
Jeden z najbardziej znanych przykładów tego, że lepiej powstrzymać się od operacji plastycznych. Jocelyn zmieniła kształt brody i policzków, powiększyła usta, poprawiła twarz, a nawet zmieniła kącik oczu. Rezultat jest właśnie taki…

Donatella Versace
Ta włoszka bała się, że stanie się brzydka, gdy się zestarzeje. Dlatego postanowiła położyć się pod nożem chirurga plastycznego. Donatella zaczęła eksperymentować z wyglądem. Włoszka przeszła kilka liftingów, włożyła wypełniacze w policzki, powiększyła wargi i piersi. Rezultat niestety jest katastrofalny.

Michaela Romanini
Kiedyś Michaela była pięknością. Ale z jakiegoś powodu przyszło jej do głowy, że jej wygląd daleki jest od standardów piękna. Zdecydowała się więc na operację. Byłoby lepiej, gdyby tego nie zrobiła.

Emmanuel Bear
Kiedyś Francuzka była uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek w kinie europejskim. Ale w wieku 27 lat zaczęła przeprowadzać operacje plastyczne. Teraz jej wygląd jest często porównywany z wyglądem bohatera Gwiezdnych Wojen, JJ Binksa.

Yvonne Weldon
Dawno, dawno temu Yvonne marzyła o zostaniu najlepszą golfistką. Niestety jej się to nie udało. Następnie Weldon postanowiła zostać gwiazdą filmową i udała się do chirurgów plastycznych, aby uczynić się olśniewająco piękną. Okazało się to totalnym błędem.

Sidney Rum
Piosenkarka i aktorka zauważyła, że zaczyna się starzeć. Chciała zachować swoje piękno tak długo, jak to możliwe. Ale plastik jej w tym nie pomógł. Teraz Rum bardzo rzadko opuszcza dom, wstydzi się swojego wyglądu.

 
Meg Ryan
Kolejna znana ofiara tworzyw sztucznych. Jest wychudzona, a niepotrzebne operacje plastycznych tylko ją oszpeciły. Jedna z najsympatyczniejszych aktorek przestała przypominać samą siebie. Z dawnej ślicznotki z dołeczkami na policzkach nie pozostał już żaden ślad.

 
Hang Mioku
Ta koreańska gwiazda miała manię na punkcie operacji plastycznych. Ale z każdą z nich jej wygląd stawał się coraz gorszy. Hang dosłownie zamieniła się w potwora. W pewnym momencie zaprzestała operacji i sama zaczęła wstrzykiwać olej roślinny w twarz! Po tym szaleństwie uratowało jej życie kilkanaście operacji.