in

Poprosiła dziadka, aby uczył się stepu i wystąpił razem z nią. 72-latek podjął wyzwanie i skradł jej całe show.

Każde dziecko potrzebuje w swoim życiu dorosłej osoby, która jest mu oddana i gotowa do poświęceń.

Dla dziesięcioletniej Maeve kimś takim jest jej 72-letni dziadek. Więc kiedy Maeve potrzebowała partnera do tańca w czasie letniego recitalu tanecznego, wiedziała, kogo o to poprosić. Zadaniem dziecka było stworzenie choreografii i nauczenie partnera stepowania do wybranego utworu muzycznego.

Dziadek był absolutnie zachwycony i schlebiało mu, że Maeve pomyślała w pierwszej kolejności właśnie o nim. Zgodził się z radością. Po zaledwie 6 zajęciach i wspólnych próbach przyszedł czas na ich wielki występ. Maeve była zdenerwowana, ale jej dziadek wcale nie wyglądał na spiętego. Ubrana w uroczą niebiesko-białą sukienkę w paski, Maeve chwyta swojego dziadka za rękę, a następnie bierze głęboki oddech, by uspokoić nerwy i zaczynają.
 

 
Słychać muzykę i oboje zaczynają stepowanie. Dziadek ma 72 lata, ale wiek nie przeszkadza mu tańczyć lekko jakby nie sprawiało mu to najmniejszego wysiłku. Tłum kibicuje im i wydaje dźwięki zachwytu, gdy na koniec oboje robią gwiazdę!
 
Wnuczka patrzy z miłością na dziadka, a widok ten jest taki słodki.
 
Kiedy mama ponownie oglądała ten wzruszający materiał, wiedziała, że musi podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną. Wielu ludzi wzruszyła ta więź i miłość wnuczki i dziadka. To wyjątkowe uczucie, a ten film jest tego doskonałym dowodem.