in

71-latka została wyrzucona z pokładu samolotu razem ze swoimi wnukami – Powód szokuje.

Ellen Flemming, lat 71, jest zwykłą turystką. Nigdy nie spodziewała się takiego traktowania jakie zapewniła jej obsługa linii Air Canada podczas lotu do Nowego Brunszwiku z Kolumbii Brytyjskiej.

Gdy Ellen, która podróżowała z mężem i dwójką wnucząt, poprosiła personel pokładowy o prostą obsługę. W odpowiedzi została wyrzucona z samolotu i zraniona.

Ellen powiedziała Inside Edition, że wszystko zaczęło się, kiedy zauważyła śmieci w kieszeni na siedzeniu przed sobą i zadzwoniła do stewarda, by zapytać, czy mógłby je usunąć. Ale zamiast pomóc, natychmiast się rozgniewał i nie chciał tego zrobić.

„Wyprostował się i powiedział:” Jestem stewardem i nie dbam o śmieci „– powiedziała Ellen.

Ellen była zaskoczona jego reakcją. Ale nie robiła scen. Próbowała pozbyć się śmieci układając je na wózku z przekąskami, ale steward szarpnął wózkiem, zrzucił śmieci prosto na nogi Ellen i uderzył nim jej rękę.

To, co wydarzyło się później ją zaszokowało.

71-letnia Ellen została wyrzucona z samolotu.

Kiedy Ellen pomyślała, że sytuacja się skończyła, usłyszała, jak pilot mówi, że samolot musiał zawrócić z powodu incydentu.


 
Gdy samolot wylądował, została eskortowana z samolotu przez policję.
 
Według Inside Edition, Air Canada powiedziała, że Ellen „przejawiała agresywne zachowanie wobec członka załogi; wyrzuciła śmieci na wózek z jedzeniem, kopnęła członka załogi, gdy ten poprosił, by zaczekała aż ktoś podejdzie i odbierze śmieci.”
 
Helen Hollett siedziała obok rodziny Ellen przez cały lot i powiedziała, że 71-latka wcale nie była agresywna.
 
Rzecz w tym, że większość pasażerów tego samolotu nawet nie wiedziała, co się dzieje – powiedziała Helen.
 

 
Policja ma taką samą opinię jak Helen. Nie widzą powodu, aby kontynuować sprawę, ponieważ nie miało miejsca żadne przestępstwo.
 
Dowiedz się więcej o historii Ellen w wideo poniżej.
 

 
To prawdziwy skandal! Wszyscy pasażerowie powinni być traktowani z szacunkiem – szczególnie osoby starsze! Udostępnij ten artykuł, aby pokazać, że wspierasz Ellen w tej sprawie!