in

Wyrzuciła siedem szczeniaków do śmietnika zaraz po urodzeniu. Zobacz jaka spotkała ją kara.

W koszu na śmieci znaleziono siedem szczeniąt, które nie miały nawet trzech dni. Kobieta zawinęła je w plastikową torbę i zostawiła w śmietniku na śmierć. Na szczęście przypadkowy człowiek, który przechodził obok kosza znalazł szczeniaki i uratował je przed uduszeniem.

Całe zajście zostało zarejestrowane przez kamerę przemysłową, dzięki czemu można było zatrzymać kobietę pod zarzutem znęcania się nad zwierzętami. Na filmie dokładnie widać, jak kobieta wrzuca plastikową torbę z niezidentyfikowaną zawartością do śmietnika. W tej samej torbie przechodzeń znalazł wycieńczone szczeniaki.

Kobieta została aresztowana i będzie odpowiadać za znęcanie się nad zwierzętami.

Organizacja Riverside County Animal Services, która zajmuje się ratowaniem zwierząt potwierdza, że mężczyzna znalazł zawinięte w torbie szczeniaki i natychmiast wezwał służby ratownicze. Dzięki szybkiej reakcji pieski udało się uratować. Wysokie temperatury, jakie panują w Kalifornii były dodatkowym zagrożeniem dla szczeniąt. Jednak dzięki empatii przypadkowego przechodnia zwierzęta są całe i zdrowe.

Te szczenięta nie zdążyłyby nawet poznać otaczającego je świata, a już mogły stracić życie przez nieludzkie zachowanie kobiety. Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość – siedem szczeniaków zostało uratowanych, a kobieta będzie tłumaczyć się w sądzie.
 
Poniżej publikujemy nagranie z kamery przemysłowej oraz z zatrzymania kobiety przez policję.