in

69-latka sypia z młodszymi za pieniądze, aby pomóc niepełnosprawnemu synowi.

Michelle to 69-letnia kobieta, która sypia z młodymi panami, aby… pomóc niepełnosprawnemu synowi. Przekonuje, że jest w stanie zarobić na tym ponad 100 tys. dolarów rocznie.

Emerytka zwierzyła się ze swojej historii na potrzebę dokumentu dla „Vice”. Kobieta ma niepełnosprawnego syna i sama boryka się z poważną wadą serca. Jej cel to zarobić, ile się da, żeby tylko pomóc dziecku i zapewnić mu godne warunki na wypadek, gdyby nagle umarła.

69-latka na OnlyFans

Michelle opowiada, że była zatrudniona przez firmę inwestycyjną, jednak straciła pracę 15 lat temu. Koleżanka zasugerowała jej, że powinna zacząć pracować w seks-biznesie.

Początkowo emerytka robiła tylko masaże erotyczne. Niedługo potem oferowała także seks. W 2020 roku odkryła OnlyFans i założyła tam konto. Możemy na nim znaleźć erotyczne zdjęcia i filmiki opublikowane przez 69-latkę.

W około dwa lata kobieta zarobiła ponad 200 tys. dolarów (ok. 832 tys. zł).

„Nie mam absolutnie żadnego problemu ze znajdowaniem klientów. (…) Ludzie myślą, że w pewnym wieku należy zacząć szydełkować i przestać uprawiać seks, ale to nieprawda. Można szydełkować i wciąż uprawiać seks” – zaznacza Michelle.

Dzięki pieniądzom, które zarobiła, Michelle kupiła sobie samochód, a reszta środków została przeznaczona na leczenie niepełnosprawnego syna.

Kobieta nie musi się już martwić o utrzymanie, zarabia więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek zarobiła w swoim życiu. Jej głównym celem jest kupienie domu dla syna.

Wielu internautów nie może uwierzyć w to, że kobieta zdecydowała się na taki krok. Znajdują się jednak też tacy, którzy są zdania, że „piękne jest to, co robi to dla swojego syna”.

Wywiad z Michelle możecie zobaczyć w serwisie Youtube.

Źródło: o2.pl