in

68-letnia gwiazda jest w ciąży. Jej partner ma… 28 lat.

W ostatnim czasie na portalach plotkarskich pojawiła się informacja, która w momencie przyciągnęła uwagę sporej części internautów i wywołała skrajne emocje. Jak się okazuje, 68-letnia aktorka będzie mieć dziecko… z 28-latkiem.

Mowa mianowicie o Lyn May, czyli Lilii Mendioli de Chi, meksykańskiej aktorce i tancerce kabaretowej. Lata 70. i 80. były dla niej niezwykle udane, jeśli chodzi o karierę – stała się prawdziwym symbolem seksu.

Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że swoją ogromną sławę zawdzięcza przede wszystkim skandalom. Romansowała bowiem z największymi politykami Ameryki Łacińskiej. Chwaliła się nawet, że z samym prezydentem! W ostatnim czasie poinformowała media o tym, że tak tęskniła za swoim zmarłym mężem, że aż odkopała jego szczątki. Jak się okazuje, to nie koniec sytuacji związanych z jej postacią, od których ludzie łapią się za głowę.

Szokująca wiadomość

Kobieta ma za sobą nieudane operacje plastyczne. Jakiś czas temu zamiast wstrzyknięcia preparatu odmładzającego, wstrzyknięto jej oliwkę dla dzieci. Przez to twarz gwiazdy już nigdy nie wyglądała tak dobrze jak kiedyś, a przez ból z tym związany, nie była w stanie normalnie żyć. Podjęła więc decyzję o zrobieniu kolejnych operacji.

Lyn May nie mogła poradzić sobie z tym, co stało się przez zabiegi i myślała o popełnieniu samobójstwa.

Aktualnie kobieta ma 68 lat, uczy tańców latynoamerykańskich i występuje w meksykańskiej telewizji. Na swoim koncie na Instagramie przekazała wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka z 28-letnim partnerem, atynoamerykańskim muzykiem Markosem D1. Są parą od dwóch lat.

„Z radością ogłaszam, że jestem w 3 miesiącu i @markosd1official bardzo się cieszy, że zostanie tatą.” – pisze uradowana May.

Jeśli kobieta urodzi, zostanie najstarszą matką na świecie. Na obecną chwilę rekord należy do Erramatti Mangayamma, która dzięki zapłodnieniu in vitro została matką bliźniąt w wieku 74 lat.

Źródła: www.planeta.pl, www.pudelek.pl, www.onet.pl