in

60-latka przeszła taką metamorfozę, że nie mogła rozpoznać samej siebie w lustrze.

Czy kiedykolwiek czułaś, że popadłaś w rutynę? Wiesz, ten czas w życiu, kiedy dostrzegasz, że od dawna nic nie zmieniłaś, a stara fryzura i garderoba aż proszą się o interwencję. Wszelkie zmiany sprawiają, że czujemy się lepiej, odmienione, świeże. Dostajemy też wtedy mnóstwo komplementów i bardzo pozytywnie wpływa to na nasze samopoczucie.

Dlatego nie warto lekceważyć potęgi zmian dla poprawy nastroju.

Jeśli nie słyszałaś o Christopherze Hopkinsie (Makeover Guy), to najwyższy czas, abyś usłyszała. Chris jest artystą, osobowością medialną i specjalistą od metamorfoz. Miał wiele występów telewizyjnych, w tym gościnnie występy w Oprah Winfrey Show i Today.

Kiedy Chris nie występuje w telewizji, zajmuje się stylizowaniem kobiet i mężczyzn w Minneapolis. Chris i jego zespół fryzjerów i stylistów mody są jednymi z najlepszych w Stanach. Nic dziwnego, że ludzie przyjeżdżają z daleka, by doświadczyć magii przemiany.


  
Debbie nie lubiła zmian. Ale dla Chrisa zrobiła wyjątek. 60-latka przyznaje, że od jakiegoś czasu jest fanką „Makeover Guy”. Posunęła się nawet do stwierdzenia, że ​​zaufa Chrisowi, nawet gdyby poradził jej, aby pokolorowała włosy na zielono lub fioletowo.

I miała rację, obdarzając Chrisa zaufaniem. Na szczęście zespół nie posunął się do koloryzacji na zielono! Ale dali Debbie piękną zmianę koloru. Jej oszałamiająca metamorfoza na tym się nie skończyła. Chris dopasował nową fryzurę Debbie do nowych, efektownych ubrań i dodatków. Nie trzeba dodawać, że Debbie była bardziej niż zadowolona z nowego wyglądu.
 

Debbie powiedziała, że ​​zrobiła to dla siebie. Ale była też ciekawa co na to jej rodzina! Choć nie widzimy, jak jej mąż i dzieci reagują na przemianę, idziemy o zakład, że im szczęki opadły.

Debbie jest gotowa przeżyć kolejny rozdział swojego życia w dobrym stylu.
 
Po tej oszałamiającej metamorfozie widać blask w jej oczach!