in

56-latka zamordowała gwałciciela córki – wyrok w tej sprawie zaskoczył cały świat!

Gdy 56-letnia kobieta zobaczyła trudny do wyobrażenia przerażający widok gwałconej własnej córki, przez trzech mężczyzn, bez chwili wahania chwyciła nóż i rzuciła się na gwałcicieli, chcąc przerwać dramat córki.

Raniła wszystkich trzech, w wyniku obrażeń jeden z nich zmarł.

Zadawała ciosy na oślep, w szaleńczej próbie ratunku i ukarania za ten straszny czyn.

Matka została aresztowana i oskarżona o zabójstwo.

Sprawa szybko stała się numerem jeden w RPA, gdzie zdarzenia miały miejsce. Wzbudziła także zainteresowanie mediów międzynarodowych. Kobieta otrzymała przydomek „Matka lwica”.
 

Nie wiadomo jak skończyłaby się sprawa gdyby nie to, że murem za kobietą stała opinia publiczna, która żywo i negatywnie reagowała na zarzuty i grożącą kobiecie karę.
 
Internauci zorganizowali zbiórkę pieniędzy na dobrego prawnika i udało się zebrać na ten cel potrzebnych 10 000 dolarów.
 
Sąd wydał wyrok uniewinniający.
 
Kobieta nie poniesie żadnej kary, w ogromnej mierze dzięki zwartej postawie ludzi, którzy wsparli jej sprawę. W trakcie procesu wciąż płynęły pieniądze, które zostały przekazane na pomoc dla poszkodowanych kobiet.
 
Sfinansowano terapię dla matki i córki, które starają się wrócić po tych traumatycznych doświadczeniach do normalnego życia.
 
Wyrok jest prawomocny i choć jest dość niespodziewany, zdecydowana większość uważa go za sprawiedliwy.

Źródło: timeslive.co.za