in

5 tys. wystawało z bankomatu. Nie do wiary, co zrobił z nimi znalazca.

W ostatnim czasie w Świnoujściu miała miejsce sytuacja, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Pewien obywatel Ukrainy przyszedł na Komendę Miejskiej Policji i przekazał 5 tysięcy złotych, które wystawało z bankomatu.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Trzeba przyznać, że mężczyzna wykazał się ogromną życzliwością, na którą niewielu byłoby stać.

Niezwykły gest

Policja postanowiła przekazać szczegóły tego niecodziennego zajścia. Obywatel Ukrainy pojawił się na Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu i wręczył funkcjonariuszom banknoty… znalezione w bankomacie.

Mężczyzna przekazał, że zobaczył wystające pieniądze i uznał, że ktoś, kto zapomniał je zabrać, prędzej czy później się po nie zgłosi. Tak też się stało.

Pewna kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że jej mąż zapomniał zabrać pieniądze z bankomatu. Nie spodziewała się jednak, że 5 tysięcy będzie spokojnie czekać na odbiór przez właściciela. Wydawało jej się to po prostu nierealne.

Internauci biją brawo obywatelowi Ukrainy. Miejmy nadzieję, że inni postąpiliby tak samo na jego miejscu. Ta historia pokazuje, że wciąż są dobrzy ludzie, którzy nie mają w głowie przywłaszczania sobie cudzej własności, nawet wtedy, gdy czeka na nich i jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Podziel się tą niesamowitą historią z innymi!

Źródło: o2.pl