in

5 szwaczek szyło jej suknię ślubną przez 6 miesięcy. Efekt przerósł jej wszelkie oczekiwania!

Jedna z najpiękniejszych sukni na ślub należy do panny młodej z Libanu, Dany Wally. Wyszła za mąż w naprawdę luksusowym stroju o długości 40 metrów. Stworzenie jej zajęło prawie sześć miesięcy. W tym samym czasie pracowało pięć najlepszych szwaczek. Dana była jak bajkowa księżniczka, a goście oklaskiwali ją z zachwytem.

Przez cały rok Wally przygotowywała się do ślubu. Sala stworzona w stylu wiktoriańskim została ozdobiona piwoniami i różami. Zaproszono 600 gości.

„Wzięłam pod uwagę każdy drobiazg, od stylu sukienki po muzykę, piosenki, które będą towarzyszyć oficjalnej części ceremonii ślubnej.”

Kiedy panna młoda weszła na salę, wszyscy z trudem złapali oddech. Goście nigdy nie widzieli takiej kreacji. Dana w rzeczywistości była jak księżniczka, jej suknia lśniła setkami świateł. Nawet pan młody zamarł z podziwu dla tego cudu.

Najlepsi libańscy projektanci zrealizowali wszystkie pomysły panny młodej. Ale suknia, według samej Dany, okazała się lepsza niż sobie wyobrażała. Wally jest żonata od prawie dwóch lat. Niedawno tej uroczej parze urodził się syn. Małżonkowie marzą teraz o córce.

Dana pamięta najpiękniejszy dzień jej życia. I marzy o tym, aby jej przyszła córka pewnego dnia założyła tę luksusową suknię na swój ślub.

Fot:Patrick Sawaya