in

Oto 5 niesamowitych kobiet, które poznał cały świat – wśród nich także Polka!

Każda kobieta potrafi odnaleźć siłę w swojej słabości. Przedstawiamy pięć wyjątkowych kobiet, które zasługują na podziw, bo pomimo przeciwności losu potrafią być tym, kim chcą.

Annie Hawkins-Turner
Patrząc na Amerykankę można by pomyśleć: była niejednokrotnie operowana. Jednak Annie ma takie ogromne piersi z natury. Każda pierś waży dwadzieścia pięć kilogramów. Objętość piersi – sto siedemdziesiąt osiem centymetrów. Kupno biustonosza dla niej jest wprost niemożliwe. Dlatego postanowiła, że będzie nosić biustonosz szyty na miarę.

Ogromny rozmiar biustu sprawia Annie ogromne problemy. Nie może się pochylić, trudno jej chodzić i jest prawie niemożliwe, żeby wsiadła do samochodu. Ale kobieta na co dzień jest uśmiechnięta i przekonana o swojej wyjątkowości!

Mullins Amie
Kiedy Amy miała półtora roku, amputowano jej obie nogi z powodu problemów z piszczelami.

O dziwo, dziewczyna nauczyła się nie tylko chodzić, ale także biegać, a nawet skakać za pomocą sztucznych kończyn. W 1996 r. na igrzyskach olimpijskich dziewczynie wystartowała w biegu na 100 metrów i przebiegła w siedemnaście sekund. Amerykanka jest doskonałym przykładem siły woli i nieograniczonych możliwości, jakie drzemią w człowieku.

Duangjey Samaksamam

Mieszkanka Tajlandii żyje z ogromnymi rękami. Jest to wynikiem rzadkiej choroby palców.

Każda ręka waży dziesięć funtów. Kobieta nie może wykonywać najprostszych czynności. Nikt jej nie pomoże. Jedyną rzeczą, którą oferują lekarze, jest amputacja. Ale Samaksamam nie zamierza się na to zgodzić.

Aneta Florchik
To kobieta, którą po prostu nie można nazwać ,,słabszą płcią”. Lepiej nie żartować z Anety Florchik, która jest naszą rodaczką! Potrafi skręcić aż pięć patelni do tuby gołą ręką – wystarczy jej na to minuta!
 

 

 
Polka jest najsilniejszą kobietą. Podniesienie pół tony nie stanowi dla niej problemu. Aneta jest wielokrotną zwyciężczynią wielu konkursów trójboju siłowego.
 

 
Christina Rey
 
Mieszkanka Rosji nie cierpi na żadną chorobę. Przyczyną nienaturalnych ust Christine jest uzależnienie od zastrzyków.
 

 

 
Zrobiła ich ponad sto. Z tego powodu imię dziewczyny pojawiło się w Księdze Rekordów Guinnessa, jako właścicielki największych ust na świecie.