in

Jej wielki brzuch utwierdzał ją w przekonaniu, że urodzi bliźnięta. Po porodzie doznała szoku

Jade z Wielkiej Brytanii zaszła w ciążę. Jej brzuch urósł do takiego stopnia, że każdy był pewien, że kobieta urodzi bliźniaki. Prawda okazała się być zupełnie inna. Na świat przyszedł maluch o bardzo niespotykanych rozmiarach.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Nie ma wątpliwości co do tego, że o czymś takim nie słyszy się na co dzień.

Urodziła 5-kilogramowe dziecko

Na początku kwietnia tego roku Jade Bayer trafiła do szpitala Worcestershire Royal Hospital, gdzie urodziła Ronny’ego-Jaya Fewtrell. Czas porodu wynosił aż szesnaście godzin i nie należał do najłatwiejszych ze względu na wielkość noworodka. Chłopiec, przychodząc na świat, ważył aż 5 kilogramów!

Pielęgniarki nie mogły w to uwierzyć. Waga dziecka wydawała się wręcz niemożliwa. Żartowano, że pępowina chłopca jest jak „lina holownicza”.

Na malucha nie pasowały żadne ubranka dla noworodków. Wcisnął się dopiero w takie przeznaczone dla 3-miesięcznych dzieci.

„Kiedy się urodził, musieliśmy prosić o ponowne sprawdzenie wagi, ponieważ wynosiła ona 5000 gramów i nie wiedzieliśmy, co to oznacza” – powiedziała Jade.

Jade zdradziła, że każdy myślał, że będzie mieć bliźniaki. Sama nie wiedziała, co ma o tym wszystkim sądzić. Kobieta nie może karmić swojego synka piersią, bo jest za duży. Razem z mężem uznali, że nie zdecydują się już na kolejne dziecko z obawy, że również mogłoby być takie duże.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl