in

Mąż zostawił żonę, bo już go nie pociągała. Gdy zobaczył ją po wizycie u stylisty, bardzo tego żałował.

48-letnia Heather niedawno wyszła z depresji po tym, jak jej mąż złożył wniosek o rozwód. Powodem było to, że przestała go już pociągać.

Heather się nigdy nie malowała i nie dbała o włosy. Miała na sobie luźne ubrania. Kobieta naprawdę była szarą myszką i wyglądała na zaniedbaną.

Pozostawiona w samotności Heather znalazła siłę, by rozpocząć nowe życie. Pierwszą rzeczą, którą postanowiła zrobić, była zmiana wizerunku. W tym celu Heather zwróciła się do profesjonalistów. Dostała się do słynnego stylisty Christophera Hopkinsa.

Wynik przekroczył wszelkie oczekiwania. Teraz jej były mąż może ugryźć się w łokcie. W końcu z pomocą Christophera, ta kobieta stała się prawdziwym pięknem.

Christopher zrobił jej nową fryzurę i pofarbował włosy. Hopkins wybrał makijaż w odcieniach bursztynu. Doskonale ukrył tym wady jej cery. Heather stała się bardziej kobieca.

Kobieta teraz uwielbia podziwiać się w lustrze.

Stylistka pomógł jej zapomnieć o przeszłości i zacząć marzyć o pięknej przyszłości. A takie piękno z pewnością nie pozostanie same – Heather przyznała się, że po transformacji zaczęła przyciągać uwagę mężczyzn. To się jej nie zdarzyło przez ponad dwadzieścia lat. Czasami ludzie potrzebują dobrego kopa, aby dokonać zmian w swoim życiu.