fot. youtube/ Myprotein
in ,

45-latek dokonał niezwykłej metamorfozy w zaledwie 12 tygodni. Dziś zdradza swój sekret

To prawda, że po 40-tce łatwiej przybrać zbędne kilogramy i trudniej je potem zgubić. Ale nie znaczy to, że się nie da. Z pewnością potwierdzi to przykład 45-letniego Bena Jacksona z Warrington w Wielkiej Brytanii, który schudł 8 kilogramów w 12 tygodni!

„Wiele osób powyżej 45 roku życia uważa, że kiedy osiągną wiek średni, jest już za późno, aby wyruszyć w nową przygodę. Sądzą, że ciało bezpowrotnie traci kształt i formę i nie wierzą, że wciąż mogą odrodzić się fizycznie i psychicznie, niezależnie od wieku.” – mówi Ben

Ben dokonał niezwykłej metamorfozy dzięki kilku prostym zmianom!

Ben, ojciec trójki dzieci, dużo pracował. W rezultacie często sięgał po dania z fast foodowych restauracji, piwo, batony, byle szybko dostarczyć swojemu, stale zmęczonemu organizmowi, energii. Jaki był tego efekt? Ben czuł się ospały i stale przyrastał w kilogramy, które bynajmniej nie dodawały mu witalności.

Ben zatem rzucił sobie wyzwanie. Pragnął odzyskać energię, poczuć się zdrowym i silnym mężczyzną.

Zmienił nawyki żywieniowe, dodał regularne ćwiczenia i w 3 miesiące zmienił się diametralnie!

“Moim głównym celem było zrzucenie wagi. Chciałem również wrócić do dobrego poziomu sprawności fizycznej”.

Gdy zabrał się za siebie, nawet nie przypuszczał, że w zasięgu jego możliwości są tak oszałamiające rezultaty.

Ben konsekwentnie porzucił fast foody i alkohol, zamiast tego zjadał sześć niewielkich, ale pełnowartościowych posiłków bogatych w białko, o niskiej zawartości węglowodanów. Jednocześnie rozpoczął codzienne treningi.

Wychodząc z wagi 86,5 kg, zszedł do 78 kg, a piwny brzuszek zamienił w pięknie wyrzeźbione mięśnie.

Ben pod każdym względem czuje się dziś znakomicie i wcale mu się nie dziwimy, wygląda lepiej niż niejeden dwudziestolatek.