in

44-letnia kobieta zostawiła męża i 9 dzieci dla 30-letniego Afrykanina.

Poznali się w latach 90. Potem zdecydowali się pobrać. Peers Heidi i Andy byli małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Oprócz sześciu własnych dzieci, para wychowała jeszcze troje dzieci Heidi z jej pierwszego małżeństwa. Rodzina mieszkała w Południowym Tynesandzie na Wyspach Brytyjskich.

Spokojne rodzinne szczęście dobiegło końca, kiedy żona oznajmiła, że ​​opuszcza Andy dla innego mężczyzny. Okazało się, że to 30-letni mieszkaniec Gambii Mamadou Jallow, którego Heidi poznała na Facebooku. 44-letnia kobieta, dekorując swoje ciało tatuażami i przejściu wielkiej metamorfozy, po raz pierwszy w życiu opuściła Wielką Brytanię. Kobieta wyjechała do Afryki, do domu swojego nowo wybranego.

Zrozpaczony Hepworth, weteran brytyjskich sił powietrznych, twierdzi, że jego żona została poddana praniu mózgu, a Mamad, jak kosmita, ukradł ciało jej ukochanej. Żona zawsze była życzliwą, uważną i troskliwą matką. „Teraz chodzi sobie w Afryce ze swoim kochankiem” – ubolewa opuszczony mąż.

Andy zaczął zauważać dziwne zmiany w zachowaniu swojej żony. W tym czasie Heidi zaczęła aktywnie korespondować z męskimi przedstawicielami „azjatyckiego i afrykańskiego wyglądu”. Żona zaczęła robić sobie makijaże, nosić sukienki, na które nawet wcześniej nie spojrzała.

Kobieta coraz częściej umawiała się na randki z przyjaciółmi, spędzała coraz więcej czasu na swoim telefonie, gdzie rozmawiała w Internecie z nowymi przyjaciółmi. Biorąc jednak pod uwagę, że żona powinna mieć prawo odpocząć od codziennych zmartwień, Andy nie przywiązywał dużej wagi do jej nowych zainteresowań. Teraz został sam z dziewięciorgiem dzieci, które nie mogą zrozumieć, dlaczego mama jest po drugiej stronie globu.

Sama Heidi twierdzi, że jej małżeństwo z Andym było skazane na niepowodzenie. Dla niej związek z Jallow nie jest prostą sprawą, ale prawdziwą miłością. Jej związek z czarnym facetem jest pełen harmonii i zrozumienia. Czuje się szczęśliwa i pożądana. Wystarczająco duża różnica wieku (14 lat) w żaden sposób nie przeszkadza Brytyjce.

Kobieta również zaznaczyła, że Mamadou nie jest wcale zainteresowany uzyskaniem brytyjskiego paszportu, to jest miłość. Zostawiając dziewięcioro dzieci mężowi, kobieta nie zapomina o nich. Heidi prawie codziennie dzwoni do domu w Anglii i komunikuje się z nimi przez Skype. Pomimo 5000 kilometrów odległości Heidi marzy o życiu razem z dziećmi i swoim nowym chłopakiem.
 
Andy przez dwadzieścia trzy lata uważał swoje małżeństwo za szczęśliwe i pewne. Zdrada jego żony bardzo go uderzyła, a teraz nawet nie wie, czy kiedykolwiek będzie w stanie wybaczyć jej i zrozumieć to, co zrobiła.

 
Ludzie skrytykowali Heidi w sieci:
„To jest jak kryzys wieku średniego kobiet, ale skończysz jak wszystkie inne kobiety, które zrobiły to samo, pojechały na przejażdżkę, zostały upokorzone, wykorzystane i porzucone.”
 
„O mój boże, nie mogę uwierzyć w to, co właśnie przeczytałem. Jaka osoba porzuciłaby wszystkie swoje dzieci?”
 
„Nie mam problemu z tym, że zostawiła męża. Ale dziewięcioro dzieci? Oczywiście zasługuje na szczęście, ale trzeba zawsze brać pod uwagę dzieci!”

Źródło: facebook, dailymail.co.uk