in

400 uczniów uciekło ze szkoły, aby iść pod dom swojego nauczyciela. Powód wyciska łzy z oczu!

Niewielu jest nauczycieli, których uczniowie darzą wielką sympatią i szacunkiem. Na to trzeba sobie zasłużyć, nie tylko dobrze nauczając ale także budując odpowiednie relacje z dziećmi.

Ben Ellis to potrafił i był dla swoich uczniów kimś więcej niż tylko nauczycielem. Uczniowie poświęcili dla niego swój czas, a to już o czymś świadczy.

Ben naucza łaciny w liceum i kocha swoją pracę, każdy uczeń uwielbia chodzić na jego lekcję, dlatego gdy szkoła dowiedziała się o stanie zdrowia Bena, przeżyła poważny cios. Od grudnia 2015 roku zmaga się on z rakiem przełyku.

Ben nie mógł nauczać w tym stanie. Nowotwór rozprzestrzenił się już na całe gardło. Mężczyzna spędza całe dnie w domu lub w szpitalu, dlatego uczniowie postanowili zrobić mu niespodziankę!

Ponad 400 uczniów uciekło z lekcji i wybrało się pod dom Bena, gdzie wszyscy mu zaśpiewali oraz pomodlili się, aby ich ukochany nauczyciel wrócił szybko do zdrowia.

Ben nie był w stanie ukryć wzruszenia. Wsparcie, które otrzymał w tak trudnych chwilach, było dla niego czymś niezwykłym. Jest ono także dowodem na to, jak wspaniałym jest nauczycielem i człowiekiem. Życzymy Benowi powrotu do zdrowia! Koniecznie obejrzyjcie to wzruszające nagranie.