in ,

40-latka chciała zrobić zakupy. Policjanci byli zmuszeni powalić ją na ziemię i skuć w kajdanki

40-letnia kobieta z Rybnika chciała wejść do sklepu i zrobić zakupy. Zrobiła to jednak o nieodpowiedniej porze – w czasie, gdzie zakupy mogą robić tylko seniorzy. Poza tym jej zachowanie pozostawiało wiele do życzenia.

Doszło do awantury pod sklepem – została zatrzymana przez policjantów. Kierownik sklepu zgłosił policjantom, że przed sklepem stoi 40-letnia kobieta.

,,Zgłosił nam, że kobieta która jest przed 65 rokiem życia awanturuje się przed sklepem i chce wejść do środka. Po przyjeździe patrolu policji okazało się, że 40-letnia rybniczanka była agresywna, również w stosunku do mundurowych. Chciała też wyrwać dowód osobisty podczas legitymowania i uciec. Została obezwładniona przez policjantów” – mówi nam asp. Bogusława Kobeszko, rzecznik policji w Rybniku.

Po całym zdarzeniu kobieta dostała mandat i zaprowadzono ją na miejsce swojej izolacji. Przypominamy, że kto złamie obostrzenia, czeka go kara nawet do 30 tysięcy złotych. Kobieta dostała jednak mandat 500 złotych, bo nie udało jej się wejść do sklepu.
 
W sklepach w godzinach od 10:00 do 12:00 mogą przebywać tylko seniorzy. Przekaż tę informację dalej tak, aby nie dochodziło już do takich sytuacji jak opisana powyżej!

Źródło:dziennikzachodni.pl