in

Tak bardzo przytyła po ciąży, że ludzie zaczęli wytykać ją palcami. Dziś nie mogą oderwać od niej oczu!

Ciąża jest tym okresem w życiu kobiety, kiedy najłatwiej przybrać na wadze. Z pewnością żadna z pań tego nie chce, jednak czasem wystarczy chwila, aby zacząć mieć problemy z otyłością.

Nie od dziś wiadomo, że w grę nie wchodzi tylko kwestia wyglądu – otyłość jest bardzo szkodliwa dla zdrowia. Pewna kobieta tak przytyła po ciąży, że ludzie zaczęli ją wytykać palcami. Jednak szybko zdecydowała się na zmianę. Efekt jest wprost powalający!

32-letnia kobieta, Alexandra Symons ważyła aż 130 kilogramów, kiedy na świat przyszło jej dziecko. Nietrudno sobie wyobrazić, że oprócz problemów ze znalezieniem pasujących ubrań, pojawiły się też problemy z poruszaniem.

Otyłość zaczęła przeszkadzać kobiecie w codziennym życiu. Postanowiła, że małymi krokami dojdzie do takiego stanu, który ją zadowala. Teraz jest przykładem i inspiracją dla wielu innych kobiet mających problem z otyłością.

Ogromny problem po urodzeniu dziecka

Alexandra bardzo szybko wpadła w wir swoich własnych kompleksów i straciła poczucie własnej wartości. Ludzie, którzy na nią patrzyli, uważali ją za grubą i nie chcieli mieć z nią do czynienia.

Sama, patrząc w lustro, czuła jedynie wstręt. Nie ma wątpliwości co do tego, że kiedy człowiek czuje się źle sam ze sobą, życie powoli traci sens.

Czas na zmiany

32-latka zaczęła robić wszystko, aby któregoś dnia w lustrze zobaczyć zdrową sylwetkę. Zmieniła swoją dietę i zaczęła robić treningi. I tak w ciągu 3 lat, dzięki swojej systematyczności i uporowi, straciła aż 62 kilogramy!

Oprócz diety i treningów poddała się też operacji pomniejszenia żołądka. Kosztowało ją to naprawdę dużo, jednak zadowolenie z efektu było tego warte.

Teraz życie Alexandry całkowicie się zmieniło. Jest szczęśliwą mamą, która nabrała pewności siebie i nie wstydzi się wychodzić do ludzi.

Historia tej kobiety z pewnością zainspiruje niejedną młodą mamę! Tak trzymać!

Źródło: Wirtualna Polska, Fotografie: Instagram sleevemyworld