in

Tak bardzo przytyła po ciąży, że ludzie wytykali ją palcami. Dziś nie mogą oderwać od niej oczu

Ciąża jest tym okresem w życiu kobiety, kiedy najłatwiej przybrać na wadze. Z pewnością żadna z pań tego nie chce, jednak czasem wystarczy chwila, aby zacząć mieć problemy z otyłością. Nie od dziś wiadomo, że w grę nie wchodzi tylko kwestia wyglądu – otyłość jest bardzo szkodliwa dla zdrowia. Pewna kobieta tak przytyła po ciąży, że ludzie zaczęli ją wytykać palcami. Jednak szybko zdecydowała się na zmianę. Efekt jest wprost powalający!

Alexandra pokonuje otyłość i staje się wielką inspiracją

32-letnia kobieta, Alexandra Symons ważyła aż 130 kilogramów, kiedy na świat przyszło jej dziecko. Nietrudno sobie wyobrazić, że oprócz problemów ze znalezieniem pasujących ubrań, pojawiły się też problemy z poruszaniem.

Otyłość zaczęła przeszkadzać kobiecie w codziennym życiu. Postanowiła, że małymi krokami dojdzie do takiego stanu, który ją zadowala. Teraz jest przykładem i inspiracją dla wielu innych kobiet mających problem z otyłością.

Ogromny problem po urodzeniu dziecka

Alexandra codziennie borykała się z problemem otyłości. Ta przeszkoda, nie była dla niej tylko fizycznym obciążeniem. Wpływała również na jej samoocenę, sprawiając, że poczuła się mniej wartościowa. Ludzie, którzy na nią patrzyli, często postrzegali ją tylko przez pryzmat jej wyglądu, co przyczyniało się do jej izolacji.

Sama, patrząc w lustro, czuła jedynie wstręt. Nie ma wątpliwości co do tego, że kiedy człowiek czuje się źle sam ze sobą, życie powoli traci sens.

Czas na zmiany

32-latka zaczęła robić wszystko, aby któregoś dnia w lustrze zobaczyć zdrową sylwetkę. Zmieniła swoją dietę i zaczęła robić treningi. I tak w ciągu 3 lat, dzięki swojej systematyczności i uporowi, straciła aż 62 kilogramy!

Oprócz diety i treningów poddała się też operacji pomniejszenia żołądka. Kosztowało ją to naprawdę dużo, jednak zadowolenie z efektu było tego warte.

Teraz życie Alexandry całkowicie się zmieniło. Jest szczęśliwą mamą, która nabrała pewności siebie i nie wstydzi się wychodzić do ludzi.

Historia tej kobiety z pewnością zainspiruje niejedną młodą mamę! Tak trzymać!

Źródło: Wirtualna Polska, Fotografie: Instagram sleevemyworld