screenshots: youtube/ Rachael Ray Show
in

Przez 30 lat zapuszczała włosy. Gdy w końcu zdecydowała się na metamorfozę, nie poznała jej nawet własna matka!

Chyba każda kobieta przeszła ten etap w swoim życiu, w którym chciała mieć długie włosy i przez pewien czas postanawiała ich nie ścinać. Mitsy nie robiła tego przez całe 30 lat!

Po tylu latach nieodwiedzania fryzjera postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Dodatkowo nieścinane włosy były poszarzałe, wyglądały niemodnie i niezdrowo.

Misty zgłosiła się do programu Rachel Ray, aby przejść niezwykłą metamorfozę – chciała zmienić nie tylko fryzurę, ale też styl ubierania. Kobieta pożegnała się z długimi włosami, wyciągniętymi koszulami i dżinsami już na zawsze.

W wywiadzie, który przeprowadzany jest tuż przed programem, wyznała, że chciałaby wyglądać młodziej i bardziej świeżo oraz nauczyć się podkreślać swoje atuty, a także zacząć nosić bardziej kobiece ubrania.

Gdy po metamorfozie Mitsy wyszła na scenę, jej mama nie mogła uwierzyć, że to jej córka.

Wyglądała jak zupełnie inna osoba. Z kobiety emanowała pewność siebie i kobiecość, której wcześniej jej brakowało. Ta ogromna zmiana zaczęła się od ścięcia włosów.

Matka w wywiadzie powiedziała, że Mitsy zawsze była piękną kobietą. Ma też cudowną duszę, co teraz widać także na zewnątrz. Nie da się ukryć, że zmiana wyglądu wyszła jej na plus. Przekonajcie się sami jak zmieniła się Mitsy: