in

3-latka biegnąc do mamy nie zauważyła węża i na niego nadepnęła. Nagranie dla osób o mocnych nerwach

W sieci pojawił się porażający film, w którym malutka dziewczynka nagle spotyka na swojej drodze węża. Całe szczęście to spotkanie nie przyniosło smutnych konsekwencji, jednak wideo ich starcia przyciągnęło uwagę już ponad miliona internautów.

Wideo przedstawia małą mieszkankę Tajlandii. Trzyletnia Tiana, która mieszka w Phangng, bawiła się ze swoją pięcioletnią siostrą. Mama filmowała swoje pociechy, Tiana biegła i nie rozglądała się, a nagle z krzaków wyłonił się wąż. Dziewczyna nie bała się gada, bo po prostu go nie zauważyła, tak samo jak jej mama, która zapewne by jakoś zareagowała.

Tiana najpierw potknęła się o gada, potem przeskoczyła nad nim, a dopiero później obejrzała się i zdała sobie sprawę, co spotkała na swojej drodze.

Internauci nie dowierzają, jakie szczęście miała ta dziewczynka. W Tajlandii występuje około 150 różnych gatunków węży, z których połowa jest niebezpieczna dla zdrowia lub życia.

Wąż był oszołomiony, gdy Tiana nagle na niego nadepnęła, jednak zerwał się od razu do ataku, całe szczęście wszystko działo się bardzo szybko i nie zdążył zrobić dziecku krzywdy. Tak czy inaczej spotkanie mogło mieć zupełnie inny wynik, dlatego według wielu internautów Tiana urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą.