in

Miała problem z facetami, każdy wstydził się przedstawić ją znajomym. Powód rozkłada na łopatki

Lila Hart to kobieta, która na co dzień jest bardzo ciepła i pozytywnie nastawiona do świata. Zmaga się jednak z chorobą utrudniającą jej normalne funkcjonowanie. Mężczyźni umawiający się z nią na randki niestety wstydzili się tego, jak wygląda i ostatecznie zabierali ją w miejsca, w których praktycznie nie było ludzi.

Takie spotkania nie mogły się zakończyć szczęśliwą miłością na całe życie. Potrzebna była akceptacja ze strony drugiej osoby.

Kobieta nie miała problemu z tym, że jest chora. Wiedziała, że poradzi sobie ze wszystkim i żadna dolegliwość nie stanie jej na przeszkodzie. Podobnego zdania nie byli jednak jej potencjalni partnerzy.

Choroba 27-latki

Lila przyszła na świat z rozszczepem kręgosłupa. Jej życie nie należy do łatwych. Ma za sobą 7 skomplikowanych operacji. Dziś czuje się dobrze, jednak przez długi czas miała pewien problem z mężczyznami.

Patrząc na kobietę, nie da się nie zauważyć, że mierzy się z chorobą, ale sama kocha swoje życie i akceptuje je takie, jakim jest. Często słyszała od facetów zdania typu: „jesteś dla mnie wyjątkowa, ale musimy ukrywać nasz związek, bo w przeciwnym razie znajomi mnie wyśmieją”. Musiało to być bardzo bolesne.

Całe szczęście, dzisiaj 27-latka ma kochającego partnera, który nie wyobraża sobie bez niej życia, a choroba kobiety nie jest dla niego żadną przeszkodą.

Ich piękne zdjęcia mówią same za siebie!

Źródło: metro.co.uk