fot. freepik.com
in , ,

27-latek specjalnie zakasłał kobiecie w twarz. Jej reakcja sprawiła, że pożałuje tego do końca życia

Każdy z nas powinien stosować się do zaleceń w tych trudnych dla wszystkich czasach. Jednak są osoby, które robią sobie z tego żarty i jednocześnie uprzykrzają innym życie.

Przykładem na to jest pewien 27-latek, który miał być pod kwarantanną, jednak jego plany były od tego dalekie. Do całego zdarzenia doszło w Zamościu.

Na klatce schodowej spotkała go sąsiadka. Chciała zwrócić mężczyźnie uwagę – powinien on przebywać w domu i nie narażać innych, tym bardziej, że dopiero co wrócił z zagranicy. 27-latek w odpowiedzi zbliżył się do niej i zakasłał jej prosto w twarz.

Przerażona kobieta zadzwoniła na policję, żeby zgłosić to zajście. Martwiła się o swoje zdrowie, ponieważ mężczyzna mógł nie mieć żadnych objawów, nic nie robić sobie z kwarantanny, a jednocześnie zarażać.

Okazało się, że kobieta była drugą osobą, która zwracała mężczyźnie uwagę. Z rad innego sąsiada 27-latek również nic sobie nie robił.
 
Teraz mężczyznę zatrzymano. Przebywa on w policyjnym areszcie. Dowody w jego sprawie są w Prokuraturze Rejonowej w Zamościu. Niebawem stanie on przed sądem.
 
Pamiętaj – nie stosując się do zaleceń, narażasz siebie i innych!
 
Zostań w domu!

Źródło: KMP Zamość