in

25-latek złamał szczeniakowi kark w akcie zemsty, ponieważ nie otrzymał hasła do sieci WiFi od jego właściciela.

Dwudziestopięcioletni Christopher Vogel przyjechał odwiedzić swojego przyjaciela w Des Moines w stanie Iowa i musiał koniecznie skorzystać z internetu.

Poszedł więc do domu sąsiada przyjaciela i poprosił o hasło do ich sieci WiFi. Niestety sąsiedzi nie mieli zamiaru dzielić się swoim internetem, a już tym bardziej z nieznajomą osobą.

Christopher zrobił wtedy coś niewyobrażalnego. Złapał szczeniaka sąsiadów i złamał mu kark.
„Pies nie miał nic wspólnego z awanturą, nie był agresywny wobec Christophera. To kompletnie chore, że wylał on swój gniew na bezbronnym zwierzęciu.” – powiedziała Ryan Doty z Des Moines dla Koco News 5.

Mężczyzna ukrywał się i chciał uciec od odpowiedzialności za ten makabryczny czyn. Ale ostatecznie został aresztowany przez policję w sobotę 19 sierpnia.

Tom Colvin, dyrektor zarządzający „Animal Rescue League” w stanie Iowa, mówi, że to wydarzenie pokazało, dlaczego należy wprowadzić surowsze kary za okrucieństwo wobec zwierząt. Musimy doprowadzić do tego, aby okrucieństwo wobec zwierząt było całkowicie niedopuszczalne. Proszę podziel się tym artykułem, jeśli uważasz, że kara za przemoc wobec zwierząt powinna zostać wzmocniona!