in

Po narkotykach krzywdził swoją miesięczną córkę – molestował ją, łamiąc jej przy tym 45 kości.

Patricio Medina to mężczyzna w wieku 27 lat. Jest ojcem miesięcznej córki. ,,Ojcem” warto napisać w cudzysłowie. Bo to, co zrobił własnemu dziecku, odbiera mu zarówno ten przywilej, jak i człowieczeństwo.

Aż ciężko uwierzyć w to, czego się dopuścił…

Molestował swoją córeczkę, a przy tym wyłamał jej 45 kości, nie mówiąc już o przyczynieniu się do powstania licznych obrażeń na ciele. Prawda o bestialskich czynach mężczyzny wyszła na jaw podczas wizyty kontrolnej u lekarza. Lekarz widział, że dziecko było ofiarą przemocy i natychmiast zadzwonił po policję.

Patricio powiedział, że owszem, krzywdził swoją córkę, jednak robił to pod wpływem narkotyków (metamfetaminy). To, co przydarzyło się dziecku w jego początkowej fazie życia, przechodzi ludzkie pojęcie.
 
Pani prokurator, Gabrielle Massey w czasie procesów wyznała, że dom, w którym mieszkało dziecko wydawał się być normalny, a rodzina porządna.
 
Patricio został skazany na 244 lata więzienia!
 
Cieszymy się, że spotkała go za to surowa kara. Nie pozwólmy na to, aby jakiemukolwiek dziecku coś takiego przydarzało się już na samym początku życiowej drogi. Mamy nadzieję, że tej dziewczynce uda się mieć normalne i spokojne życie…
 
Źródło: cbsnews.com, dailymail.co.uk | Fotografie: imgur.com, flickr.com