fot. tiktok @sophiemairevans
in

Pokazała, jak wygląda bez makijażu. Internauci zachwyceni, „Stuprocentowa poprawa”

Sophie Mair Evans postanowiła zaprezentować swoim obserwatorom na popularnej platformie TikTok swój naturalny wygląd, bez użycia kosmetyków. Zwykle angażująca duże ilości kosmetyków Brytyjka zrobiła wrażenie na swojej widowni, pokazując swoje prawdziwe oblicze. Wielu użytkowników była pod wrażeniem urody Sophie.

Młoda kobieta zachwyca bez makijażu

Nie ma wątpliwości, że makijaż jest ważnym elementem wielu kultur i subkultur na całym świecie. Od klasycznego czerwonego ust do dramatycznego smokey eye, istnieje mnóstwo sposobów na wyrażenie swojego stylu i osobowości poprzez makijaż. Dlatego też, niezależnie od tego, czy preferujemy naturalny, subtelny look, czy dramatyczny i ekstrawagancki, makijaż może pomóc nam osiągnąć pożądany efekt.

Jednak nie można zapominać, że makijaż powinien być stosowany z umiarem i w taki sposób, aby podkreślić nasze piękno, a nie ukryć go za maską.

Nie od dziś wiadomo, że najciekawsze jest, gdy osoby, które malują się mocno, nagle pokazują swoją twarz bez makijażu. Tak właśnie zrobiła pewna 22-letnia TikTokerka.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

„Stuprocentowa poprawa” – czytamy w komentarzach.

„Wcześniej też dobrze wyglądałaś, ale naturalny wygląd tak bardzo ci odpowiada” – dodaje ktoś inny.

@sophiemairevans #transformation ♬ original sound – Sophie Mair

A Ty? Co o tym sądzisz?