in

Rząd znosi kolejny zakaz – 22 czerwca tysiące Polaków odetchnie z ulgą!

Wielu Polaków może odetchnąć z ulgą – już 22 czerwca przestanie obowiązywać zakaz, który wprowadzono po to, by nie doprowadzić do rozprzestrzeniania się koronawirusa. Niebawem znów będziemy mogli skorzystać z przewozów międzynarodowych w PKP Intercity.

,,PKP Intercity ponownie zacznie kursować do Niemiec, Czech, Austrii, Węgier, czy Słowacji. Pociągi będą przywracane zgodnie z założonym harmonogramem, tak też do Berlina będzie można pojechać dopiero 22 czerwca” – możemy przeczytać na stronie bezprawnik.pl

Nowe zasady w czasie podróży

PKP Intercity to największy w naszym kraju przewoźnik dalekobieżny. Z jego usług korzysta na co dzień tysiące Polaków. Dzięki zmianie obostrzeń znów możemy udać się za granicę.

Podróże będą mogły odbywać się oczywiście przy zachowaniu koniecznego reżimu sanitarnego. Obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz wcześniejsza rezerwacja miejsc. Na stacji Olszynka Grochowska będą dezynfekowane wagony, klamki, uchwyty czy toalety. Pracownicy PKP Intercity będą zaopatrzeni w niezbędne wyposażenie pozwalające na utrzymanie czystości i tym samym zapewnienie bezpieczeństwa.

Pojawił się jednak apel o to, by pasażerowie również uważali – ze swojej strony PKP Intercity zrobi, co w ich mocy, aby podróż była bezpieczna, jednak nie co ukrywać, że wiele zależy również od samych podróżujących.

Pamiętajmy o zachowaniu zasad higieny i trzymaniu odległości 2 metrów!

Podziel się tą ważną informacją ze swoimi znajomymi!

Źródło: intercity.pl bezprawnik.pl