in

Rodzice ukryli kamerę w pokoju córeczki. Gdy zobaczyli nagranie, zamarli z przerażenia.

Rodzice nie wiedzieli, co mają sądzić o zachowaniu swojej córeczki. Uznali, że zainstalują w jej pokoju ukrytą kamerę, aby dowiedzieć się całej prawdy. Nie mieli pojęcia, że pod ich dachem dzieje się coś takiego. To po prostu szokujące!

Nagranie obiegło całą sieć i wywołało prawdziwą burzę. Nigdy nie powinno dojść do czegoś takiego. Rodzice dziewczynki nie mogą sobie tego wybaczyć.

Wstrząsająca prawda ujrzała światło dzienne

Rodzice niemal od razu rozpoznali zmianę w zachowaniu swojego dziecka. Była ona bardzo widoczna i mocno ich zaniepokoiła. Gdy sprawdzili, co się dzieje, nie mogli sobie darować tego, że nie mieli czasu dla 2-latki i zatrudnili opiekunkę. To, co zrobiła niania, przechodzi ludzkie pojęcie.

Kobieta początkowo zdawała się mieć bardzo dobry wpływ na dziecko i sprawiała wrażenie opiekuńczej osoby. W pewnym momencie jednak rodzice zauważyli, że ich córeczka zakrywa buzię, gdy chce się ją wziąć na ręce.

Nagranie z kamery zainstalowanej w pokoju dziewczynki mówi samo za siebie. 21-letnia niania była zajęta swoim telefonem, a nie dzieckiem. Kiedy dziewczynka chciała zwrócić na siebie uwagę, dostała od niani po twarzy. Obok tego widoku nikt nie przejdzie obojętnie.

Sprawa ostatecznie została zgłoszona na policję, a opiekunkę aresztowano, jak podaje NBC4 Columbus.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej! To po prostu niewiarygodne!

Źródło: NBC4 Columbus