in

21-dniowe wyzwanie Planka błyskawicznie wyrzeźbi Twój brzuch. Niesamowite efekty w krótkim czasie!

W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi podąża za szeroko pojętą modą. To właśnie panujące trendy skłaniają ludzi do wydawania coraz większej ilości gotówki na ubrania, czy wszelkie zabiegi, które mają na celu upiększenie ciała.

Coraz popularniejsze stają się również diety i ćwiczenia, które mają pomóc w rozwinięciu mięśni brzucha i uzyskaniu upragnionej przez wielu atletycznej sylwetki. Z reguły są one bardzo męczące, i wymagają od ludzi ogromnych pokładów sił i samozaparcia. Z tego powodu większość osób nie jest w stanie ukończyć treningu.

Z pomocą przychodzi im zestaw ćwiczeń zwany wyzwaniem planka. Trwa on dwadzieścia jeden dni, i polega na codziennym wykonywaniu „deski”.

W pierwszym tygodniu ćwiczenie powinno trwać trzydzieści sekund, w drugim czas zostaje zwiększony do sześćdziesięciu, a w trzecim tygodniu treningu należy wytrzymać już pełne sto dwadzieścia sekund. Uczciwe wykonywanie tych ćwiczeń zagwarantuje znaczne wzmocnienie mięśni brzucha i poprawę ogólnej kondycji fizycznej.