in

„To stało się dziś na podwórku moich rodziców”. Nagranie mrozi krew w żyłach!

W ostatnim czasie do sieci trafiło przerażające nagranie, na którym możemy zobaczyć 2-metrowego aligatora, który pożera swojego mniejszego kolegę. Mężczyzna, który nagrywał całe zajście, przekazał, że wszystko miało miejsce z tyłu domu jego rodziców i podkreślił, że nie jest to pierwsza sytuacja tego typu.

Nagranie trafiło na Twittera i w momencie obiegło całą sieć. Internauci łapią się za głowę. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli! Wszystko miało miejsce w hrabstwie Horry w Południowej Karolinie w czwartek.

Aligator pożarł mniejszego aligatora

Nie ma wątpliwości co do tego, że świat zwierząt jest niesamowity i cały czas zdumiewa ludzi. Niesamowite przypadki zdarzają się niekiedy nieopodal nas. Przekonał się o tym Taylor Soper i jego rodzice. To właśnie za ich domem pojawił się 2-metrowy aligator i zaczął pożerać mniejszego od siebie.

Taylor uznał, że musi wszystko nagrać i pokazać innym. Niewykluczone, że w innym wypadku nikt nie by mu nie uwierzył, że coś takiego miało miejsce naprawdę!

Ojciec Sopera stwierdził, że kilka dni wcześniej stało się to samo.

„Był trochę zszokowany, że to się znowu wydarzyło, nie mówiąc już o wydarzeniu w ogóle. Byłem absolutnie zdumiony. To cholerny dinozaur!” – zwierza się w rozmowie z USA Today.

Nie od dziś wiadomo, że aligatory polują na wszystko, co akurat stanie im na drodze – także na siebie nawzajem.

Obejrzyj nagranie poniżej!