in

Dłoń 2-latki zaczęła puchnąć i sinieć – Dziewczynka trafiła prosto do szpitala po wypadku na placu zabaw.

Warto mieć podstawową wiedzę na temat świata zwierząt, aby wiedzieć, od których trzymać się z daleka, a które nie wyrządzą nam krzywdy. Niektóre zwierzęta mogą doprowadzić nas nawet do śmierci.

Jeśli masz dzieci, powinieneś zwrócić na to szczególną uwagę. Czasem dziecko bawi się na dworze i nie jest świadome tego, jakie niebezpieczeństwa czyhają obok. Przekonała się o tym pewna rodzina z Teksasu.

Kiley Cook to dziewczynka, która ma zaledwie dwa lata. Któregoś razu poszła jak zwykle do przedszkola, po czym wróciła do domu i zaczęła bawić się na podwórku. Nic nie wskazywało na to, że tego dnia nie zapomni do końca życia.

Rodzice dziewczynki, Micheal i Nataly, szybko przekonali się, że ich córka miała do czynienia z czymś bardzo niebezpiecznym, czego nie przewidzieli i czemu nie mogli zapobiec.
 

Córka Nataly i Michaela bawiła się na podwórku. Nagle ukąsił ją mokasyn miedziogłowiec, czyli jadowity wąż spotykany często w Ameryce Północnej. Dłoń i przedramię dziewczynki puchło w zatrważającym tempie i stawało się ciemne. Możemy sobie tylko wyobrazić, jakie cierpienie przeżywało wtedy dziecko…
 
2-latkę szybko przewieziono helikopterem do szpitala dziecięcego w Fort Worth i dzięki szybkiej interwencji lekarzy przeżyła. Jednak mogło się to skończyć tragicznie.
 
Rodzice dziewczynki starają się dzisiaj nagłośnić historię ich córki, aby inni rodzice bardziej uważali na to, co znajduje się na placu zabaw. Pamiętajcie: jeśli istnieje możliwość, że na terenie, gdzie bawi się wasze dziecko, mogą występować groźne zwierzęta i owady, lepiej sprawdźcie ten teren!
 
Podziel się tym artykułem, aby ostrzec innych rodziców przed niebezpieczeństwami na placach zabaw! Niech ta wiadomość dotrze do wszystkich.