fot. tiktok/@milina_gatta
in

Wszyscy myśleli, że publikuje nagrania z babcią. Gdy poznali prawdę, osłupieli

19-letni Giuseppe D’Anna chętnie udziela się na TikToku, a w publikowanych przez siebie nagraniach pokazuje pewną staruszkę. Internauci, którzy po raz pierwszy wchodzą na profil influencera, są przekonani, że mają do czynienia z babcią mężczyzny. Jak się okazuje, prawda jest jednak zupełnie inna.

Nie ma wątpliwości co do tego, że miłość nie pyta o wiek. Nie wybieramy tego, w kim się zakochujemy, a wszelkie różnice i przeszkody stają się mało ważne w obliczu wielkiego, prawdziwego uczucia.

O ile różnica wieku wynosząca nawet 20 czy 30 lat, nie dziwi nikogo tak jak kiedyś, to w tym wypadku internauci są bardzo mocno zaskoczeni. Wynosi ona bowiem… 57 lat. 19-letni Giuseppe D’Anna zakochał się w 76-latce.

Internauci nie dowierzają

@milina_gatta @peppedanna1 ♬ Gogo Dance – El Alfa & Chael Produciendo

Para jest zaręczona i nie wyobraża sobie życia bez siebie. Na koncie 19-latka, który jest obserwowany przez prawie 200 tys. osób, możemy zobaczyć wiele wspólnych nagrań. Mężczyzna stał się sławny właśnie przez związek z kobietą, która bez problemu mogłaby być jego babcią.
Na jednym z nagrań możemy zobaczyć pierścionek z trzema kamieniami wybrany dla ukochanej. Młody mężczyzna klęczy przed 76-latką i prosi ją o rękę.

„Nasza obietnica” – możemy przeczytać pod filmikiem.

@milina_gatta @peppedanna1 ♬ Vieni nel mio cuore – Ultimo

Internauci nie wiedzą, co mają o tym myśleć. Większość z nich uważa, że to wcale nie miłość. Są tacy, którzy podejrzewają, że tak naprawdę to babcia mężczyzny, która publikuje wspólne nagrania z wnukiem, aby zdobyć popularność w sieci.

„To żart, prawda?”, „Bez jaj”, „Kto tu kogo sponsoruje, bo się pogubiłam”, „Ah te pieniądze”, „Oczekiwanie na testament” – możemy przeczytać pod nagraniami.

@milina_gatta

♬ suono originale – Vincenzo Madrid

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl, popularne.pl