in ,

18-letni pirat drogowy stanął przed sądem. Jego reakcja na wyrok mówi sama ze siebie.

Z pewnością każdy z nas w czasach młodości popełnił wiele błędów. Większości z nich już dzisiaj się nie pamięta, ale niektóre mogą zamienić resztę życia w prawdziwe piekło. Przekonał się o tym doskonale pewien 18-latek.

Mężczyzna przyczynił się do śmierci Jessiki Reisinger-Raubenolt i jej córki. Wszystko stało się w maju 2018 roku. Cameron Herrin dostał nowy, elegancki samochód i zamierzał wzbudzić zazdrość w swoich rówieśnikach. Zakończyło się to jednak tragedią.

Wyrok dla 18-latka

Cameron Herrin z okazji ukończenia szkoły dostał luksusowego Forda. Uznał, że zacznie ścigać się ze swoim kolegą Johnem Barrineau, kierowcą Nissana. Miała to być wspaniała, beztroska zabawa – pokaz umiejętności. Nagle nastolatek potrącił 24-letnią Jessikę Reisinger-Raubenolt, która pchała wózek z roczną córeczką. Zaórwno dziecko, jak i kobieta zginęły na miejscu.

Herrin jechał z prędkością 160 km/h. Nie było szansy na żaden cud.

Właśnie w kwietniu tego roku zapadł wyrok w sprawie Camerona. Sąd nie zamierzał brać pod uwagę jego młodego wieku. Potraktowano go jako dorosłego, który popełnił niewybaczalny błąd.

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć reakcję chłopaka na wyrok. Jego oczy mówią w tym wypadku wszystko.

Początkowo miało on spędzić w więzieniu 9 lat, ale później sędzia przekazał, że dołożone zostanie 15 lat. Tego nikt się nie spodziewał – a już na pewno nie przerażony Cameron.