in

Dziewczyna staje wraz z 16-osobowym chórem na scenie. Gdy zdradza co zaśpiewają, Simon jest sceptycznie nastawiony.

Występ na wielkiej scenie przed całym światem to dosyć stresujące przeżycie. Ale mimo to, setki ludzi robi to dokładnie co roku, próbując wygrać nagrodę w programach typu „Mam Talent”.

17 nastolatek ze szkolnego chóru „Angelicus Celtics” postanowiło nie tylko zawalczyć o nagrodę, ale także udowodnić swój talent i uczynić swojego nauczyciela dumnym. Pomimo nerwów, dziewczyny były gotowe dać z siebie wszystko. Ale nie miały pojęcia, że ich interpretacja utworu „Nessun Dorma” spowoduje aż taką reakcję.

Przed przystąpieniem do występu, dziewczynki przedstawiły się i wyjaśniły, dlaczego ich występ znaczy dla nich tak wiele. Uzdolnione młode damy zdradziły, że ich występ to hołd dla żony ich nauczyciela. Założycielami całej ich grupy był John i Jean Williams. Muzyczna para wiedziała, że te dzieciaki mają potencjał do stania się prawdziwymi gwiazdami. Niestety, John wraz Jean’ą mieli poważny wypadek samochodowy. Kobieta zginęła na miejscu, natomiast John wylądował w ciężkim stanie w szpitalu.

Powoli John zebrał wystarczająco dużo siły, aby powrócić do szkolenia dziewcząt – i zrobił to w pamięci o swojej kochającej żonie. Każdego tygodnia ciężko ćwiczyli, aby udoskonalić głosy, z nadzieją na zdobycie nagrody w brytyjskim „Mam Talent”.

Ich głosy wywołały gęsią skórkę u publiczności i postawiły ją na nogi. Nawet najsurowszy sędzia, Simon Cowell, był zaskoczony występem i stwierdził, że jest to najlepsza wersja „Nessun Dorma”, jaką kiedykolwiek słyszał.

Obejrzyj poniżej, jak dziewczyny śpiewają klasyczną piosenkę operową „Nessun Dorma”i podziel się ich niesamowitym występem ze swoimi bliskimi!