in

20 lat temu 17-latek poślubił 51-letnią kobietę. Zobacz, jak żyje im się dzisiaj.

Jay Barham miał 17 lat, kiedy poznał 51-letnią matkę dwójki dzieci Lindy. W tym czasie była już rozwiedziona, ale wciąż szukała miłości. Zapoznali się w 2000 r. i znaleźli wspólny język podczas lekcji jazdy. Rok później Jay i Linda pobrali się. Od tego momentu minęło 20 lat i tak żyją dzisiaj.

Wierny mąż i żona

Pomimo dużej różnicy wieku między bohaterami opowieści, rozpoczął się namiętny romans, kiedy Linda udzielała Jayowi lekcji jazdy samochodem. Krewni i przyjaciele pary byli zszokowani ich związkiem. Dziś Jay ma 38 lat i a Linda 71, po tylu latach spędzonych razem, kochankowie twierdzą, że ich uczucia nie zniknęły – kochają się bardziej niż kiedykolwiek. Zdali sobie sprawę, że są bratnimi duszami, gdy odkryli, że kochają tę samą muzykę. Kiedy pewnego dnia jedna z piosenek Eltona Johna zagrała w samochodzie, uczeń i nauczycielka mimowolnie się pocałowali.

Wcześniej Jay miał już dziewczyny, ale minęło kilka dni, zanim doszedł do siebie po pierwszym pocałunku i zaprosił Lindę na prawdziwą randkę. Kobieta bardzo martwiła się o ich związek, ponieważ Jay był w tym samym wieku, co jej syn Simon. Linda ma także 13-letnią córkę. Jej dzieci były zszokowane nowym przyjacielem, ale znosiły sytuację, ponieważ chciały, żeby ich matka była szczęśliwa.

Rodzice Jaya byli o ponad dziesięć lat młodsi od jego nowej dziewczyny. Twierdzili, że ich związek jest tylko ulotnym zauroczeniem. Ale po 8 miesiącach kochankowie wzięli ślub, nie zwracając nawet uwagi na fakt, że zaplanowano go na piątek 13-tego.

Życie razem

Para rozpoczęła własną działalność gospodarczą – małą kawiarnię i piekarnię, które znajdowały się w pobliżu ich domu. Kiedy Jay stracił matkę w 2014 r., związek pary stał się jeszcze silniejszy, ponieważ Linda pomogła mu przejść przez wielką stratę.

Niektórzy biorą Lindę za matkę Jaya.
Chociaż kochankowie często słyszą bardzo nieprzyjemne komentarze przechodniów, nie martwią się negatywnymi opiniami innych. Nadal się kochają, pomimo wszystkich przeszkód.

Sekret szczęśliwego związku

Na początku małżeństwa Linda wciąż mogła mieć dziecko, ale Jay nie chciał zostać rodzicem. Uważa, że ​​jest jedną z tych osób, które na zawsze pozostają dzieckiem. Zamiast tego chętnie pomaga w wychowaniu siedmiu wnuków swojej żony, które mają od 4 tygodni do 18 lat.

Jay mówi, że nigdy nie myślał o prawdopodobieństwie pozostania samemu po odejściu Lindy. Nie martwi się o wiek, woli traktować każdy dzień jak ostatni, czerpiąc jak najwięcej z życia. Młody mężczyzna zauważa, że ​​największym plusem poślubienia starszej kobiety jest umiejętność ciągłego mówienia o swoich uczuciach i pozostawania zrozumianym przez drugą połowę.

Według Jay’a tajemnicą szczęśliwego małżeństwa jest to, że po prostu musi być w nim miłość. On i jego żona robią wszystko razem. Jedynym przedmiotem ich sporów jest krnąbrny kot, który nie jest łatwy w wychowaniu. Swój wolny czas spędzają na własnym ranczu.