in

Nowy żywy Ken ma tylko 16 lat i przysięga, że nigdy nie miał operacji – Zdjęcia budzą wątpliwości?

16-letni żywy Ken w momencie stał się sławny w sieci. Jego niecodzienny wygląd zadziwia każdego. Wydawałoby się, że przeszedł szereg operacji plastycznych, jednak sam twierdzi, że nie poddawał się żadnym zabiegom. Trzeba przyznać, że wygląda jak żywa lalka.

Co jakiś czas w mediach społecznościowych możemy oglądać ludzi, którzy dosłownie nie wyglądają jak ludzie. Niemal oczywiste jest to, że poddają się oni drogim operacjom, aby osiągnąć wygląd jak najbardziej zbliżony do wyglądu Kena czy Barbie. W tym wypadku jest inaczej?

Żywy Ken z Brazylii

Wydawałoby się, że moda na upodabnianie się do lalek przeminęła, jednak nic bardziej mylnego. 16-letni Brazylijczyk jest na to żywym dowodem. Kiedy tylko jego zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych, natychmiast zrobiły prawdziwą furorę. Okrzyknięto go Żywym Kenem.

Felipe Adam, bo tak naprawdę nazywa się nastolatek, twierdzi, że nie poddał się żadnej operacji plastycznej. Jego sekretem jest odpowiedni makijaż i charakteryzacja – to wystarczy do tego, by wyglądać jak lalka.

Na jego koncie na Instagramie nie ma jeszcze zbyt wielu obserwujących, jednak z pewnością niebawem się to zmieni. Uważacie, że naprawdę Felipe nie jest po żadnej operacji plastycznej? Czy to możliwe wykonać tak precyzyjny makijaż? Przecieramy oczy ze zdumienia!

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia poniżej i dajcie znać, co o tym sądzicie:

Źródło: papilot.pl