in

14-latka kupiła kampera z 1974 roku i sama go wyremontowała. Jego wnętrze zachwyca!

Kiedy nadchodzą wakacje, wielu uczniów nie wie, co zrobić ze swoim wolnym czasem. Niektórzy nastolatkowie idą do pracy, podczas gdy inni wyjeżdżają na obóz lub na wakacje z rodzicami.

Ale 14-letnia Ellie Yeater, z Wirginii Zachodniej, wiedziała dokładnie, co chce zrobić ze swoim wolnym czasem w wakacje. Spełniła swoje marzenie o przekształceniu starego kempingu w piękne miejsce, gdzie mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi. Wynik końcowy robi wrażenie!

Latem 2016 r. 14-letnia Ellie Yeater zdecydowała się całkowicie odnowić kampera z 1974 r. Zapłaciła za niego zaoszczędzonymi pieniędzmi z urodzin i przekształciła go w coś pięknego.

Remont wnętrza wymagał naprawdę dużo pracy. Wszystkie meble były nietknięte od lat 70 i wymagały gruntownej renowacji.
„Potrzebna była praca… dużo pracy” – powiedziała matka Elli, Lori.

Ale Ellie była za wszelką cenę gotowa do podjęcia projektu swoich marzeń i zaczęła od skrobania podłogi. Jej ojciec i brat są ekspertami renowacji, dlatego też często jej pomagali.

Po zeskrobaniu podłóg nadszedł czas na dekorację. Pierwszą rzeczą, którą Ellie chciała zmienić, była kolorystyka kampera. Chciała nadać mu własny styl, dlatego pomalowała go jasnym, pięknym niebieskim określanym jako „mistyczne morze”.

Teraz nadszedł czas zajęcia się wnętrzem.
Ellie pomalowała go w kolorze brzoskwini i zaakcentowała go błękitem.

Ellie położyła także zupełnie nową podłogę.

Teraz nadszedł czas, aby Ellie przyniosła dekoracje.
Do tego została zaangażowana babcia Ellie, która uszyła zasłony, ręczniku i poduszki.

W okresie jednego lata Ellie przekształciła kampera w swoje prywatne miejsce wypoczynkowe – ledwie można go rozpoznać w obrazach przed i po. Czy to nie jest imponujące, że 14-latka zdołała wykonać taki projekt?

Owszem, Ellie otrzymała porady i wskazówki od swoich bliskich, którzy chcieli pomóc jej w letnim projekcie ale tak naprawdę zrobiła wszystko sama.

„Nigdy nie powiedziałam jej, że nie potrafi czegoś zrobić, ona od zawsze była bardzo pomysłowa” – mówi mama Ellie.

Proszę, podziel się tym artykułem, jeśli także sądzisz, że Ellie zasługuje na rozgłos za swoją wspaniałą pracę!

Źródło i Fotografie: woodcraft