in

Zamarła, gdy zobaczyła, co 13-latka ma na głowie. Tego „było więcej niż kosmyków włosów”.

21-letnia Rachel Maroun z Australii na co dzień jest specjalistką od włosów, a dokładniej od tych, które są pokryte… wszami. Jej klientki niejednokrotnie miały bardzo poważne problemy, jednak stan jednej z ostatnich zszokował kobietę do tego stopnia, że musiała podzielić się tą historią na TikToku.

Internauci łapią się za głowę. Czegoś takiego jeszcze w życiu nie widzieliśmy! Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Wstrząsające nagranie obiegło sieć

Spora część osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w XXI wieku wciąż mamy do czynienia z wszawicą. Problem ten jest obecny przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży i jest przenoszony na resztę rodziny. Rachel Maroun na co dzień zajmuje się takimi przypadkami i wspiera swoich klientów w trudnej walce. Wydawałoby się, że dla tej 13-latki nie ma już ratunku, jednak godziny pracy specjalistki opłaciły się.

Nastolatka przez prawie cały rok męczyła się z powodu wszawicy. Rodzina powoli rozkładała ręce, ponieważ inni specjaliści nie byli w stanie pomóc dziewczynie. Dopiero Rachel się to udało, choć sama nie dowierzała, że głowa 13-latki jest w takim stanie.

Specjalistka zobaczyła ogrom wszy i gnid. Pasożyty chodziły dziewczynie po twarzy i spijały jej krew. Było ich mnóstwo także po karku i bluzie.

„Myślę, że wszy było więcej niż kosmyków włosów” – komentuje Rachel.

Początkowo myślała, że będzie zmuszona zgolić dziewczynę na łyso. Widząc jednak jej długie, brązowe włosy, uznała, że najpierw spróbuje czegoś innego. 13-latka musiała przyjść aż trzy razy do Rachel. Cała operacja zajęła łącznie osiem godzin. Efekt zwala z nóg.

„Możliwość zobaczenia jej skóry głowy była momentem przełomowym, ale najbardziej ucieszył mnie widok jej długich i czystych włosów” – mówi Rachel.

Nastolatka nie mogła przestać dziękować kobiecie, która uporała się z jej problemem. Z pewnością nigdy nie zapomni tego, co dla niej zrobiła.

Obejrzyj porażające nagranie poniżej!

@trashywashyy

This audio is so necessary ##licetok ##headlice

♬ Follow dxstwrld for a cookie – IG: @itsjakewoodd 💎