in

13-latka waży 118 kg i nie może przestać tyć. Z głodu jest w stanie zjeść nawet gazetę.

Ta 13-letnia dziewczynka o wadze 118 kg nazywa się Vika i mieszka na Ukrainie. Trudno sobie wyobrazić, że dziecko w jej wieku może ważyć tyle. Taka waga nie jest nawet normalna dla osoby dorosłej.

Do 2 lat była najzwyklejszym dzieckiem, rozwijała się jak wszystkie inne dzieci w tym wieku, aż pewnego dnia zachorowała na grypę.

Niby nic poważnego, ale pojawiły się komplikacje. Z powodu nieprawidłowej diagnozy pediatry i niewłaściwego leczenia – według rodziców dziewczynka zaczęła dużo jeść. Apetyt dziewczyny był podobny do apetytu dorosłego mężczyzny, wybierała tylko wysokokaloryczne potrawy.

Wyglądało na to, że dziewczyna wyzdrowiała, ale tylko na pierwszy rzut oka. W pewnym momencie pojawiła się otyłość, rodzice próbowali dostosować dietę dziecka, ale ich próby poszły na marne. Dziewczynka szlochała, miała napady złości i rzucała się na rodziców, kiedy nie chcieli jej dać kolejnego kawałka chleba obficie posmarowanego masłem.

Kiedy Vika poszła do pierwszej klasy, była zupełnie inna od swoich rówieśników i każdego roku ta różnica tylko się zwiększała.

Pracownicy w szkolnej stołówce powiedzieli rodzicom, że dziewczynka nie chce jeść obiadów, tłumacząc to faktem, że po prostu jej to nie smakuje – zamiast tego kupowała sobie ciastka i różne wysokokaloryczne smakołyki. Zdarzyło się również, że Vika kradła słodycze z teczek koleżanek – ponieważ jej apetyt na słodkie rzeczy był tak duży.

Oczywiście, patrząc na to, co dzieje się z ich córką, rodzice martwili się i jeździli z córką do różnych specjalistów. Wszyscy przepisali jej to samo – ścisłą dietę.

Jej szczupła mama nawet próbowała namówić córkę do uprawiania z nią sportu, ale nic z tego nie wyszło. Kobieta zabierała ze sobą córkę na fitness i ćwiczyła z nią w domu, ale Vicki szybko się to znudziło, miewała napady złości i stała się agresywna.

 
Publiczność dowiedziała się o Vice i jej matce z programu telewizyjnego, w którym kobieta powiedziała, że ​​musiała nawet rozstać się z mężem, który nie mógł zaakceptować swojej córki taką, jaka jest. Ale matka Vicki nie zamierzała się poddać i próbowała pomóc córce. Niestety Vika postrzegała pomoc mamy na swój sposób. Dla niej była tą złą, ponieważ zakazywała jej jeść swoje ulubione potrawy.

 
Czasami dochodziło do tego, że Vika rzucała się z pięściami na matkę i narzekała na swoje życie, żaliła się jak bardzo jest nieszczęśliwa. Dochodziło nawet do tego, że kiedy Vika poczuła głód, a jej matka nie dała jej nic do jedzenia, dziewczynka zjadła gazetę.

 
Według ekspertów otyłość Wiki jest spowodowana problemami psychologicznymi. Dziewczynka trafiła do specjalistycznego ośrodka odchudzania i w pierwszym miesiącu udało jej się zrzucić 12 kilogramów.

 
Ale psychologowie, którzy byli uczestnikami tego programu telewizyjnego, twierdzili, że zapewne jak tylko Vika opuści mury ośrodka, znów wróci do starych nawyków… będzie jeść w sposób niekontrolowany i przybierać na wadze.

Czy tak się stało, wciąż nie wiadomo. W Internecie nie ma nowych informacji o dziewczynce.

Źródło: youtube