in

13 ciężarówek nagle zablokowało autostradę. Powód dla którego to zrobili, wyciska łzy z oczu.

Co byś pomyślał, gdybyś zobaczył 13 ciężarówek z przyczepą zaparkowanych na środku autostrady?

Jeśli byłbyś zirytowany, z pewnością nie byłbyś sam, bo chyba nikt z nas nie lubi stać w korkach.

Ale kiedy dowiedzieliśmy się, dlaczego 13 kierowców ciężarówek w tej historii zrobiło to, co zrobiło, doprowadziło nas to do łez.

Po otrzymaniu instrukcji od policji, 13 ciężarówek nagle zaparkowało pod mostem na Interstate 696 w Huntington Woods, Michigan w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych.

Michael Shaw odebrał telefon od służby ratunkowej i zdał sobie sprawę, że musi działać szybko.

Natychmiast zadzwonił do policjanta drogowego i poprosił go o przekierowanie całego ruchu. Ale to, co zrobił później, poruszyło ludzi na całym świecie.

Odpowiadając na telefon o mężczyźnie, który miał zamiar popełnić samobójstwo skacząc z mostu, oficer Michael Shaw wpadł na genialny pomysł.

Poprosił o pomoc kierowców ciężarówek i żaden z nich nie wahał się nawet przez sekundę, by pomóc.

Pomogło 13 kierowców ciężarówek
 
Trzynaście ciężarówek po zaparkowaniu na środku autostrady pokryło cały obszar pod mostem. Zrobili tak, żeby mężczyzna nie mógł skoczyć i tym samym targnąć się na własne życie.
 
Tymczasem ruch został zablokowany i przekierowany na alternatywne trasy.
 
Po czterech godzinach człowiek poddał się i został eskortowany z mostu, nie powodując żadnej fizycznej szkody dla siebie. Potem był w stanie uzyskać pomoc, której potrzebował.
 
Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję lub planuje samobójstwo, wiedz, że zawsze, prędzej czy później, znajdzie się pomoc. Nie wolno o tym zapominać.
 


 
Zapraszam do dzielenia się tym artykułem, by złożyć hołd oficerowi Michaelowi Shawowi i kierowcom ciężarówek, którzy połączyli siły, aby uratować życie mężczyźnie, którego nawet nie znali!